- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Möss & Tangentbord
- Tangentbord
- Kensington Pro Fit Low-Profile Desktop Set - sats med tangentbord och mus - tysk - svart Inmatningsenhet

































Kensington Pro Fit Low-Profile Desktop Set - sats med tangentbord och mus - tysk - svart Inmatningsenhet
Kensington Pro Fit Low-Profile Wireless Desktop Set är en pålitlig lösning för en professionell arbetsstation. Pro Fit Low-Profile Wireless...
1 055 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
Kensington Pro Fit Low-Profile Wireless Desktop Set är en pålitlig lösning för en professionell arbetsstation. Pro Fit Low-Profile Wireless Desktop Set har ett spillsäkert tangentbord med multimediaknappar i fullstorlek, en mus som är bekväm för båda händerna och AES-kryptering för en prydlig och säker arbetsstation.
- Tangentbord med låg profil i fullstorlek med multimediaknappar för högre produktivitet och åtkomst till applikationer som ofta används
- Säker trådlös anslutning skyddar känsliga data mot eventuella hackare med AES 128-bitars krypteringsteknik
- 2,4 GHz USB-mottagare ger en pålitlig trådlös anslutning upp till 10 meter för tangentbordet och musen
- Mus som passar båda händerna och är designad för att tillhandahålla komfort hela dagen med en optisk sensor på 1 200 dpi för exakt kontroll
- Spillsäkert tangentbord motstår kaffe, vatten och andra vätskor
- Med plug-and-play kan du koppla in mottagaren i datorns USB-port och genast börja använda tangentbord och mus
- Optimerad för dina behov av tangentbord och mus i Windows 11.
- Kensington Pro Fit Desktop Set - sats med tangentbord och mus
- Trådlös USB-mottagare
| Produktbeskrivning | Kensington Pro Fit Low-Profile Desktop Set - sats med tangentbord och mus - tysk - svart Inmatningsenhet |
| Typ av enhet | Sats med tangentbord och mus |
| Gränssnitt | 2.4 GHz |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Anslutningsteknik | Trådlös |
| Lokalisering och layout | Tysk |
| Snabbtangentsfunktion | Internetsökning, multimedia, e-post |
| Skydd | Spillbeständig |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Pekenhet | Mus - trådlös - laser |
| Antal knappar | 3 |
| Färg | Svart |
Allmänt
| Typ av enhet | Sats med tangentbord och mus |
| Gränssnitt | 2.4 GHz |
| Maximalt avstånd | Upp till 10 m |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Dimensioner (BxDxH) / Vikt | Mus: 5.8 cm x 9.64 cm x 3.3 cm / 80 g |
| Typ | Trådlös |
| Snabbtangentsfunktion | Internetsökning, multimedia, e-post |
| Lokalisering och layout | Tysk |
| Region | Tyskland |
| Skydd | Spillbeständig |
| Egenskaper | Numeriskt tangentbord |
Pekenhet
| Typ | Mus - trådlös |
| Antal knappar | 3 |
| Teknik för rörelsedetektering | Laser |
| Rörelseupplösning | 1000 dpi |
| Batterityp som stöds | AA x 1 |
Diverse
| Färg | Svart |
| Standarder som följs | Plug and Play |
Programvara & Systemkrav
| Operativsystem erfordras | Apple OS X 10.9 Mavericks, Apple MacOS X 10.10, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10, Apple MacOS X 10.11 |
Batteri
| Typ | 1 AA /2 AAA |
| Produktlinje | Kensington Pro Fit |
| Modell | Low-Profile Desktop Set |
| Märke | Kensington |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.