- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Möss & Tangentbord
- Tangentbord
- Kensington Pro Fit Ergo KB675 EQ - tangentbord - uppladdningsbar TKL - QWERTZ - tysk - svart Inmatningsenhet













































Kensington Pro Fit Ergo KB675 EQ - tangentbord - uppladdningsbar TKL - QWERTZ - tysk - svart Inmatningsenhet
- Kensington Pro Fit Ergo KB675 EQ - tangentbord
- Trådlös USB-mottagare
- USB-C to USB-A cable (1.8 m)
1 184 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
- Kensington Pro Fit Ergo KB675 EQ - tangentbord
- Trådlös USB-mottagare
- USB-C to USB-A cable (1.8 m)
| Produktbeskrivning | Kensington Pro Fit Ergo KB675 EQ - tangentbord - uppladdningsbar TKL - QWERTZ - tysk - svart Inmatningsenhet |
| Typ av enhet | Tangentbord - ergonomisk (klyvning) |
| Gränssnitt | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Anslutningsteknik | Trådlös |
| Lokalisering och layout | QWERTZ tysk |
| Antal tangenter | 89 |
| Antal snabbtangenter | 4 |
| Snabbtangentsfunktion | Ljud på/av, avsluta samtal, skärmdelning |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 37.59 cm x 22.09 cm x 3.48 cm |
| Vikt | 600 g |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
Allmänt
| Typ av enhet | Tangentbord - ergonomisk (klyvning) |
| Gränssnitt | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Inmatningsenhet | Uppladdningsbar |
| Typ | Trådlös |
| Antal tangenter | 89 |
| Antal snabbtangenter | 4 |
| Snabbtangentsfunktion | Ljud på/av, avsluta samtal, skärmdelning |
| Lokalisering och layout | QWERTZ tysk |
| Tangentbordsteknologi | Membran |
| Handledsstöd | Ja |
| Bredd | 37.59 cm |
| Djup | 22.09 cm |
| Höjd | 3.48 cm |
| Vikt | 600 g |
Diverse
| Färg | Svart |
| Inkluderade tillbehör | USB-C till USB-A-kabel (1,8 m) |
| Standarder som följs | FCC, IC, RCM, CB, China SRRC, RoHS, ACCO RSL, BC, NRCAN, UKCA, WEEE, NOM, FSC |
Programvara & Systemkrav
| Operativsystem erfordras | Google Chrome OS, Apple MacOS, Microsoft Windows |
Batteri
| Typ | Laddningsbart |
Mått och vikt (brutto)
| Emballagets bredd | 39.7 cm |
| Emballagets djup | 25.8 cm |
| Emballagets höjd | 4.4 cm |
| Emballagets vikt | 980 g |
Hållbarhetsinformation
| Återvunnet innehåll i produkten | 43 % - återvunnet innehåll efter konsumtion |
Tillverkarens garanti
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 0 - 85 % (icke-kondenserande) |
| Produktlinje | Kensington Pro Fit |
| Modell | Ergo KB675 EQ |
| Märke | Kensington |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen