- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Möss & Tangentbord
- Tangentbord
- CHERRY MX 2.0S - tangentbord - QWERTZ - tysk - vit Inmatningsenhet
CHERRY MX 2.0S - tangentbord - QWERTZ - tysk - vit Inmatningsenhet
CHERRY MX 2.0S - den funktionella tangentbordsklassikern i minimalistisk, tysk design. Fokusera på det du behöver för att spela, med ett urv...
2 561 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
CHERRY MX 2.0S - den funktionella tangentbordsklassikern i minimalistisk, tysk design. Fokusera på det du behöver för att spela, med ett urval av belysnings- och omkopplingsalternativ. Den högkvalitativa interiören med sina beprövade CHERRY MX-brytare, den enhetliga känslan i högkvalitativt utförande ger oöverträffad tillförlitlighet när du spelar, hemma och på jobbet.
- Klassiskt, trådbundet tangentbord med original CHERRY MX-brytare
- Imponerande RGB-belysning i mer än 16 miljoner färger, med många integrerade färgrutiner
- CHERRY MX-teknik - guldcrosspoint-precisionsbrytare för alla tangenter "Tillverkad i Tyskland
- Minimalistisk, funktionell design - designad i Tyskland
- Enhetlig känsla över alla tangenter tack vare speciella, multipla mekaniska komponenter
- Full n-key rollover - alla tangenter läses av samtidigt
- Anti-ghosting - inga inmatningsfel
- WIN-spärr för tangenter
- CHERRY-nyckel för snabb åtkomst till programvaruinformation och CHERRYs webbplats
- Nötningsbeständiga, laseretsade nyckelhattar
| Produktbeskrivning | CHERRY MX 2.0S - tangentbord - QWERTZ - tysk - vit Inmatningsenhet |
| Typ av enhet | Tangentbord |
| Bakgrundsbelyst | RGB |
| Gränssnitt | USB |
| Anslutningsteknik | Kabelansluten |
| Lokalisering och layout | QWERTZ tysk |
| Antal tangenter | 110 |
| Snabbtangentsfunktion | Kalkylator, stänga av ljud, webbläsare, spela upp(paus, föregående spår, nästa spår, volym -, volym +, FN-knapplås |
| Skydd | Reptåligt |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Gaming | Ja |
| Nyckellåstyp | CHERRY MX Brown |
| Färg | Vit |
| Dimensioner (BxDxH) | 42.8 cm x 14.5 cm x 4 cm |
| Vikt | 785 g |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
Allmänt
| Typ av enhet | Tangentbord |
| Bakgrundsbelyst | RGB |
| Gränssnitt | USB |
| Antal tangenter | 110 |
| Snabbtangentsfunktion | Kalkylator, stänga av ljud, webbläsare, spela upp(paus, föregående spår, nästa spår, volym -, volym +, FN-knapplås |
| Lokalisering och layout | QWERTZ tysk |
| Tangentbordsteknologi | Mekanisk |
| Nyckellåstyp | CHERRY MX Brown |
| Anti-ghosting | Ja |
| Gaming | Ja |
| Justerbar höjd | Ja |
| Skydd | Reptåligt |
| Egenskaper | Numeriskt tangentbord |
| Bredd | 42.8 cm |
| Djup | 14.5 cm |
| Höjd | 4 cm |
| Vikt | 785 g |
Diverse
| Färg | Vit |
| Kabellängd | 1.7 m |
| Standarder som följs | BSMI, WHQL, KCC, China RoHS |
| Knapparnas livstid | 100 miljoner klick |
Programvara & Systemkrav
| Inkluderad programvara | CHERRY Utility software |
| Operativsystem erfordras | Microsoft Windows 7, Windows 10 eller senare |
Mått och vikt (brutto)
| Emballagets bredd | 45 cm |
| Emballagets djup | 23 cm |
| Emballagets höjd | 4.3 cm |
| Emballagets vikt | 1.1 kg |
Tillverkarens garanti
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 50 °C |
| Produktlinje | CHERRY MX |
| Modell | 2.0S |
| Märke | CHERRY |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.