- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Möss & Tangentbord
- Möss
- Trust Puck - mus - Bluetooth, 2.4 GHz - rosa
Trust Puck - mus - Bluetooth, 2.4 GHz - rosa
- Trust Puck
- Trådlös USB-mottagare
- Trådlös USB-adapter, USB-C-kabel
509 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
- Trust Puck
- Trådlös USB-mottagare
- Trådlös USB-adapter, USB-C-kabel
| Produktbeskrivning | Trust Puck - mus - Bluetooth, 2.4 GHz - rosa |
| Typ av enhet | Mus |
| Anslutningsteknik | Trådlös - Bluetooth, 2.4 GHz |
| Färg | Rosa |
| Inriktning | Höger- och vänsterhänta |
| Dimensioner (BxDxH) | 5.7 cm x 10.8 cm x 2.5 cm |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 4 |
| Rörelseupplösning | 1600 dpi |
| Prestanda | Realtidssensivitetsomkoppling 800/1000/1200/1600 dpi |
| Egenskaper | Scrollhjul, DPI-knapp, teflonglidare, återuppladdningsbart batteri, tyst klick |
| Operativsystem erfordras | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 10, Apple MacOS 10.15 eller senare |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
Allmänt
| Typ av enhet | Mus |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Inriktning | Höger- och vänsterhänta |
| Bredd | 5.7 cm |
| Djup | 10.8 cm |
| Höjd | 2.5 cm |
| Färg | Rosa |
Inmatningsenhet
| Anslutningsteknik | Trådlös |
| Gränssnitt | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Maximalt avstånd | Upp till 10 m |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 4 |
| Rörelseupplösning | 1600 dpi |
| Prestanda | Realtidssensivitetsomkoppling 800/1000/1200/1600 dpi |
| Egenskaper | Scrollhjul, DPI-knapp, teflonglidare, återuppladdningsbart batteri, tyst klick |
Expansion/Anslutning
| Gränssnitt | 1 x USB - 4-stifts USB typ A |
Diverse
| Inkluderade tillbehör | Trådlös USB-adapter, USB-C-kabel |
Batteri
| Teknik | Litiumpolymer |
Programvara / Systemkrav
| Operativsystem erfordras | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 10, Apple MacOS 10.15 eller senare |
Tillverkarens garanti
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
| Produktlinje | Trust Puck |
| Märke | Trust |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen