- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Möss & Tangentbord
- Möss
- Razer Viper V4 Pro - mus - USB-C - svart
Razer Viper V4 Pro - mus - USB-C - svart
| Produktbeskrivning | Razer Viper V4 Pro - mus - USB-C - svart |
| Produktbeskrivning | Razer Viper V4 Pro - mus - USB-C - svart |
| Typ av enhet | Mus |
| Anslutningsteknik | Kabelansluten, trådlös - USB-C |
| Färg | Svart |
| Inriktning | Högerhänt |
| Dimensioner (BxDxH) | 6.39 cm x 12.71 cm x 3.99 cm |
| Vikt | 49 g |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 50000 dpi |
| Prestanda | Avfrågningshastighet: 8000 Hz, 930 ips tracking speed, 90 G maximum acceleration, 100 miljoner klick |
| Gaming | Ja |
| Egenskaper | Symmetrisk design, Focus Pro optisk sensor, programmerbara knappar, optiska brytare, PTFE mustassar |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
Allmänt
| Typ av enhet | Mus |
| Inriktning | Högerhänt |
| Gaming | Ja |
| Bredd | 6.39 cm |
| Djup | 12.71 cm |
| Höjd | 3.99 cm |
| Vikt | 49 g |
| Färg | Svart |
Inmatningsenhet
| Anslutningsteknik | Kabelansluten, trådlös |
| Gränssnitt | USB-C |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 50000 dpi |
| Prestanda | Avfrågningshastighet: 8000 Hz, 930 ips tracking speed, 90 G maximum acceleration, 100 miljoner klick |
| Egenskaper | Symmetrisk design, Focus Pro optisk sensor, programmerbara knappar, optiska brytare, PTFE mustassar |
Diverse
| Inkluderade tillbehör | Trådlös dongel, USB-kabel (typ C till typ A) |
Batteri
| Driftstid (upp till) | 180 timme/timmar |
Tillverkarens garanti
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
| Produktlinje | Razer Viper |
| Modell | V4 Pro |
| Märke | Razer |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen