- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Möss & Tangentbord
- Möss
- Razer Viper V3 Pro - Counter Strike 2 Edition - mus - USB, 2.4 GHz
Razer Viper V3 Pro - Counter Strike 2 Edition - mus - USB, 2.4 GHz
- Razer Viper V3 Pro Counter Strike 2 Edition
- Grepptejp, USB-C till USB-A-kabel, trådlös dongel
2 883 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 3 - 4 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
- Razer Viper V3 Pro Counter Strike 2 Edition
- Grepptejp, USB-C till USB-A-kabel, trådlös dongel
| Produktbeskrivning | Razer Viper V3 Pro - Counter Strike 2 Edition - mus - USB, 2.4 GHz |
| Typ av enhet | Mus |
| Anslutningsteknik | Kabelansluten, trådlös - USB, 2.4 GHz |
| Inriktning | Högerhänt |
| Dimensioner (BxDxH) | 6.39 cm x 12.71 cm x 3.99 cm |
| Vikt | 54 g |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 35000 dpi |
| Prestanda | 750 tum per sekund, 70 G maximal acceleration, 90 miljoner klick |
| Gaming | Ja |
| Egenskaper | Symmetrisk design, Razer Focus Pro Gen 2 optisk sensor, Razer 3:e generationens optiska musomkopplare, inbyggd minnesprofil, programmerbara knappar, PTFE mustassar, scrollhjul, DPI-switch, låg batterivarning |
| Operativsystem erfordras | Windows 10 (64-bitars) eller senare |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
Allmänt
| Typ av enhet | Mus |
| Inriktning | Högerhänt |
| Gaming | Ja |
| Bredd | 6.39 cm |
| Djup | 12.71 cm |
| Höjd | 3.99 cm |
| Vikt | 54 g |
Inmatningsenhet
| Anslutningsteknik | Kabelansluten, trådlös |
| Gränssnitt | USB, 2.4 GHz |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 35000 dpi |
| Prestanda | 750 tum per sekund, 70 G maximal acceleration, 90 miljoner klick |
| Egenskaper | Symmetrisk design, Razer Focus Pro Gen 2 optisk sensor, Razer 3:e generationens optiska musomkopplare, inbyggd minnesprofil, programmerbara knappar, PTFE mustassar, scrollhjul, DPI-switch, låg batterivarning |
Diverse
| Inkluderade tillbehör | Trådlös dongel, grepptejp, USB-C till USB-A-kabel |
| Standarder som följs | UKCA, FCC, WEEE |
Programvara / Systemkrav
| Operativsystem erfordras | Windows 10 (64-bitars) eller senare |
Tillverkarens garanti
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
| Produktlinje | Razer Viper |
| Modell | V3 Pro |
| Märke | Razer |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen