- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Möss & Tangentbord
- Möss
- R-Go Ergonomic mouse HE Break - vertikal mus - USB - svart
R-Go Ergonomic mouse HE Break - vertikal mus - USB - svart
Vertikal mus: förebygger förslitningsskador HE mus har designats med ett vertikalt grepp som erbjuder en neutral, avslappnad position för ha...
1 304 kr
inkl. moms
Bara 5 kvar
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
Vertikal mus: förebygger förslitningsskador HE mus har designats med ett vertikalt grepp som erbjuder en neutral, avslappnad position för hand och handled. Du rör musen med hjälp av underarmen istället för handleden, vilket förebygger förslitningsskador. Musen sitter bekvämt i handen och erbjuder stöd till handled och fingrar.
- Anpassningsbara knappar
- Prisbelönt design
- Anpassningsbara knappar
Du kan anpassa knapparna på HE mus efter dina individuella behov. - Prisbelönt design
HE mus vann 2013 års Benelux Office Product Award för innovativ design.
| Produktbeskrivning | R-Go Ergonomic mouse HE Break - vertikal mus - USB - svart |
| Typ av enhet | Vertikal mus - ergonomisk |
| Anslutningsteknik | Kabelansluten - USB |
| Färg | Svart |
| Inriktning | Högerhänt |
| Dimensioner (BxDxH) | 9.3 cm x 11 cm x 7.9 cm |
| Vikt | 172 g |
| Antal knappar | 5 |
| Rörelseupplösning | 2400 dpi |
| Prestanda | Sensivitetsomkoppling i realtid 400/800/1200/1600/2400 dpi |
| Egenskaper | Scrollhjul, vertikalt handtag |
| Operativsystem erfordras | Apple MacOS X 10.4 eller senare, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8, Linux |
Allmänt
| Typ av enhet | Vertikal mus |
| Ergonomisk design | Ja |
| Inriktning | Högerhänt |
| Bredd | 9.3 cm |
| Djup | 11 cm |
| Höjd | 7.9 cm |
| Vikt | 172 g |
| Produktmaterial | Plast |
| Färg | Svart |
Inmatningsenhet
| Anslutningsteknik | Kabelansluten |
| Gränssnitt | USB |
| Antal knappar | 5 |
| Rörelseupplösning | 2400 dpi |
| Prestanda | Sensivitetsomkoppling i realtid 400/800/1200/1600/2400 dpi |
| Egenskaper | Scrollhjul, vertikalt handtag |
Expansion/Anslutning
| Gränssnitt | 1 x USB - USB 3.1 Type C |
Diverse
| Inkluderade tillbehör | USB-C till USB-A-adapter |
| Standarder som följs | Plug and Play |
Programvara / Systemkrav
| Operativsystem erfordras | Apple MacOS X 10.4 eller senare, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8, Linux |
Mått och vikt (brutto)
| Emballagets bredd | 11.2 cm |
| Emballagets djup | 14 cm |
| Emballagets höjd | 9.2 cm |
| Produktlinje | R-Go Ergonomic mouse |
| Modell | HE Break |
| Märke | R-Go Tools |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.