- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Möss & Tangentbord
- Möss
- Lenovo 700 - mus - flera enheter - 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 - snäckskal
Lenovo 700 - mus - flera enheter - 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 - snäckskal
- Trådlös teknik eliminerar besväret med trassliga sladdar
- 1600 DPI lasersensor för precis kontroll
- Ergonomisk design...
594 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 3 - 4 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
- Trådlös teknik eliminerar besväret med trassliga sladdar
- 1600 DPI lasersensor för precis kontroll
- Ergonomisk design som är bekväm för både höger- och vänsterhänta användare
- Inkluderar 2 AA-batterier för omedelbar användning
- På/av-knapp för att spara batteritid
- Lenovo 700
- Trådlös USB-mottagare
- AA-batteri
| Produktbeskrivning | Lenovo 700 - mus - flera enheter - 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 - snäckskal |
| Typ av enhet | Mus |
| Anslutningsteknik | Trådlös - 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 |
| Färg | Snäckskal |
| Inriktning | Höger- och vänsterhänta |
| Dimensioner (BxDxH) | 6.2 cm x 11.47 cm x 3.68 cm |
| Vikt | 63.5 g |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 4000 dpi |
| Prestanda | 10 miljoner klick |
| Egenskaper | Rullningshjul (2-vägs), DPI-switch, på-/avströmbrytare |
| Batteri | AA-typ |
| Operativsystem erfordras | Windows 10, Windows 11 |
| Förpackningstyp | Brun låda |
| Tillverkarens garanti | 1 års garanti |
Allmänt
| Typ av enhet | Mus |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Inriktning | Höger- och vänsterhänta |
| Bredd | 6.2 cm |
| Djup | 11.47 cm |
| Höjd | 3.68 cm |
| Vikt | 63.5 g |
| Färg | Snäckskal |
Inmatningsenhet
| Anslutningsteknik | Trådlös |
| Gränssnitt | 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 4000 dpi |
| Prestanda | 10 miljoner klick |
| Egenskaper | Rullningshjul (2-vägs), DPI-switch, på-/avströmbrytare |
Expansion/Anslutning
| Gränssnitt | 1 x USB - 4-stifts USB typ A |
Diverse
| Inkluderade tillbehör | AA-batteri |
| Standarder som följs | CB, TUV Mark, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, BIS, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AiTi, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, Kvalitet, ICASA, TRA, NTRA, MOC, PTA, ICT, EQM, BOCRA, ARCT, ETA, NCA, POTRAZ |
| Paketdetaljer | Brun låda |
Batteri
| Typ | AA-typ |
| Driftstid (upp till) | 36 månader |
Programvara / Systemkrav
| Operativsystem erfordras | Windows 10, Windows 11 |
Mått och vikt (brutto)
| Emballagets bredd | 6.5 cm |
| Emballagets djup | 11.8 cm |
| Emballagets höjd | 4.9 cm |
| Emballagets vikt | 127.7 g |
Tillverkarens garanti
| Service och support | Begränsad garanti - 1 år |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 20 - 95 % (icke-kondenserande) |
| Produktlinje | Lenovo |
| Modell | 700 |
| Märke | Lenovo |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.