- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Möss & Tangentbord
- Möss
- Delock - vertikal mus - 2.4 GHz - svart / röd

Delock - vertikal mus - 2.4 GHz - svart / röd
Den trådlösa vertikala musen från Delock är utformad för högerhänta användare och ska anslutas till datorn via den kompakta USB-mottagaren....
373 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
Den trådlösa vertikala musen från Delock är utformad för högerhänta användare och ska anslutas till datorn via den kompakta USB-mottagaren. Under transport kan den placeras inuti ett fack på musens undersida. Den 2,4 GHz trådlösa teknologin ger ett maximalt användningsområde på upp till tio meter. På grund av dess ergonomiska design, förblir handen i upprätt position och behöver inte vridas. Därmed kan musen användas i förebyggande syfte eller vid begynnande smärta, t.ex. RSI (förslitningsskador).
- Anslutning: 1 x USB 2.0 Typ-A hane
- Kompakt nano USB-mottagare
- För högerhänta
- 3 energisparlägen
- 4 standardknappar, 1 skrollhjul
- Känslighet: 1000 dpi
- Bandbredd: 2,4 GHz, räckvidd upp till 10 m
- Driftstemperatur: -5 °C ~ 40 °C
- Fuktighet vid användning: 20 ~ 90 %
- Nuvarande strömförbrukning: max. 12 mA
- Plug & Play
| Produktbeskrivning | Delock - vertikal mus - 2.4 GHz - svart / röd |
| Typ av enhet | Vertikal mus - ergonomisk |
| Anslutningsteknik | Trådlös - 2.4 GHz |
| Färg | Svart / röd |
| Inriktning | Högerhänt |
| Dimensioner (BxDxH) | 6.876 cm x 12.96 cm x 7.3 cm |
| Vikt | 120 g |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 5 |
| Rörelseupplösning | 1000 dpi |
| Egenskaper | Scrollhjul, uttag för trådlös mottagare |
| Batteri | AA-typ |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
Allmänt
| Typ av enhet | Vertikal mus |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Ergonomisk design | Ja |
| Inriktning | Högerhänt |
| Bredd | 6.876 cm |
| Djup | 12.96 cm |
| Höjd | 7.3 cm |
| Vikt | 120 g |
| Färg | Svart / röd |
Inmatningsenhet
| Anslutningsteknik | Trådlös |
| Gränssnitt | 2.4 GHz |
| Maximalt avstånd | Upp till 10 m |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 5 |
| Rörelseupplösning | 1000 dpi |
| Egenskaper | Scrollhjul, uttag för trådlös mottagare |
Expansion/Anslutning
| Gränssnitt | 1 x USB 2.0 - 4-stifts USB typ A |
Diverse
| Standarder som följs | Plug and Play; USB 2.0 |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
Batteri
| Typ | AA-typ |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | -5 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 20 - 90% |
| Produktlinje | Delock |
| Märke | Delock |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.