- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Möss & Tangentbord
- Möss
- Delock mini - mus - 2.4 GHz - svart

Delock mini - mus - 2.4 GHz - svart
Denna trådlösa mus från Delock ansluts till datorn via den kompakta USB Type-C -mottagaren. Under transport kan den placeras inuti ett fack...
254 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
Denna trådlösa mus från Delock ansluts till datorn via den kompakta USB Type-C -mottagaren. Under transport kan den placeras inuti ett fack på musens undersida. Den 2,4 GHz trådlösa teknologin ger ett maximalt användningsområde på upp till tio meter. Den lilla storleken gör musen till en perfekt följeslagare när på resande fot.
- Anslutning: 1 x USB Type-C, hane
- Kompakt nano USB Type-C -mottagare
- För höger- och vänsterhänta
- Kompakt design, idealisk för resor
- 3 energisparlägen
- 2 standardknappar, 1 skrollhjul
- Känslighet: 1000 dpi
- Bandbredd: 2,4 GHz, räckvidd upp till 10 m
- Driftstemperatur: -5 °C ~ 40 °C
- Fuktighet vid användning: 20 ~ 90 %
- Nuvarande strömförbrukning: max. 12 mA
- Plug & Play
| Produktbeskrivning | Delock mini - mus - 2.4 GHz - svart |
| Typ av enhet | Mus |
| Anslutningsteknik | Trådlös - 2.4 GHz |
| Färg | Svart |
| Inriktning | Höger- och vänsterhänta |
| Dimensioner (BxDxH) | 6.69 cm x 10.44 cm x 3.56 cm |
| Vikt | 80 g |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelseupplösning | 1000 dpi |
| Egenskaper | Scrollhjul, Nano-trådlös mottagare |
| Batteri | AA-typ |
| Operativsystem erfordras | Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (32/64 bits), Apple MacOS X 10.9 - 10.12, Linux Kernel 4.x |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
Allmänt
| Typ av enhet | Mus |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Inriktning | Höger- och vänsterhänta |
| Bredd | 6.69 cm |
| Djup | 10.44 cm |
| Höjd | 3.56 cm |
| Vikt | 80 g |
| Färg | Svart |
Inmatningsenhet
| Anslutningsteknik | Trådlös |
| Gränssnitt | 2.4 GHz |
| Maximalt avstånd | Upp till 10 m |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelseupplösning | 1000 dpi |
| Egenskaper | Scrollhjul, Nano-trådlös mottagare |
Expansion/Anslutning
| Gränssnitt | 1 x USB-C - 24 pin USB-C |
Diverse
| Standarder som följs | Plug and Play |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
Batteri
| Typ | AA-typ |
Programvara / Systemkrav
| Operativsystem erfordras | Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (32/64 bits), Apple MacOS X 10.9 - 10.12, Linux Kernel 4.x |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | -5 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 20 - 90% |
| Produktlinje | Delock |
| Modell | mini |
| Märke | Delock |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.