- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Möss & Tangentbord
- Möss
- Dell Pro 5 MS526 - mus - 2.4 GHz - svart
Dell Pro 5 MS526 - mus - 2.4 GHz - svart
- Dell Pro 5 MS526
- Trådlös USB-mottagare
- 1 AA-batteri
- Software
...
424 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 3 - 4 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
- Dell Pro 5 MS526
- Trådlös USB-mottagare
- 1 AA-batteri
- Software
| Produktbeskrivning | Dell Pro 5 MS526 - mus - 2.4 GHz - svart |
| Typ av enhet | Mus |
| Anslutningsteknik | Trådlös - 2.4 GHz |
| Färg | Svart |
| Inriktning | Höger- och vänsterhänta |
| Dimensioner (BxDxH) | 6.17 cm x 11.56 cm x 3.94 cm |
| Vikt | 60.5 g |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelseupplösning | 6000 dpi |
| Egenskaper | Scrollhjul, symmetrisk form |
| Batteri | AA-typ |
| Operativsystem erfordras | Microsoft Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Apple MacOS, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Google Chrome OS, Android |
| Återvunnet produktinnehåll | 78 % - tillverkad av återvunnen konsumentplast |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti med Advanced Exchange Service |
Allmänt
| Typ av enhet | Mus |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Inriktning | Höger- och vänsterhänta |
| Bredd | 6.17 cm |
| Djup | 11.56 cm |
| Höjd | 3.94 cm |
| Vikt | 60.5 g |
| Färg | Svart |
Inmatningsenhet
| Anslutningsteknik | Trådlös |
| Gränssnitt | 2.4 GHz |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelseupplösning | 6000 dpi |
| Egenskaper | Scrollhjul, symmetrisk form |
Diverse
| Inkluderade tillbehör | 1 AA-batteri |
| Standarder som följs | AES-128 |
Hållbarhetsinformation
| Återvunnet produktinnehåll | 78 % - tillverkad av återvunnen konsumentplast |
Batteri
| Typ | AA-typ |
| Driftstid (upp till) | 48 månader |
Programvara / Systemkrav
| Medföljande programvara | Dell Peripheral Manager (endast Windows) |
| Operativsystem erfordras | Microsoft Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Apple MacOS, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Google Chrome OS, Android |
Tillverkarens garanti
| Service och support | Begränsad maskinvarugaranti - avancerat utbytesprogram - 3 år |
| Produktlinje | Dell Pro 5 |
| Modell | MS526 |
| Märke | Dell |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen