- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Möss & Tangentbord
- Möss
- ASUS ROG Harpe II Ace - mus - USB 2.0, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - svart
ASUS ROG Harpe II Ace - mus - USB 2.0, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - svart
- ASUS ROG Harpe II Ace
- Trådlös USB-mottagare
- USB-dongel, klistermärke med ROG-logga, TypeC ROG Paracord, 4 ROG-greppr...
2 757 kr
inkl. moms
Bara 1 kvar
Beräknas skickas inom 3 - 4 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
- ASUS ROG Harpe II Ace
- Trådlös USB-mottagare
- USB-dongel, klistermärke med ROG-logga, TypeC ROG Paracord, 4 ROG-greppremsor, trådlös mottagarförlängare, musfötter set (100% PTFE)
- Software
| Produktbeskrivning | ASUS ROG Harpe II Ace - mus - USB 2.0, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - svart |
| Typ av enhet | Mus |
| Anslutningsteknik | Trådlös, kabelansluten - USB 2.0, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 |
| Färg | Svart |
| Inriktning | Högerhänt |
| Dimensioner (BxDxH) | 3.97 cm x 12.61 cm x 6.39 cm |
| Vikt | 48 g |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 42000 dpi |
| Prestanda | 100 miljoner klick, 750 tum per sekund, 50 G maximal acceleration, pollinghastighet: 8000 Hz via USB, pollinghastighet: 8000 Hz via trådlöst |
| Gaming | Ja |
| Egenskaper | ROG AimPoint optisk sensor, ASUS Aura Sync RGB LED, ROG Paracord-kabel, ROG SpeedNova trådlös teknik, ROG-mikrobrytare, sensor för spårning på glas, 100 % PTFE-mustassar, inbyggt minne, uttag för trådlös mottagare |
| Kabellängd | 2 m |
| Operativsystem erfordras | Windows 10, Windows 11 |
Allmänt
| Typ av enhet | Mus |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Inriktning | Högerhänt |
| Gaming | Ja |
| Bredd | 3.97 cm |
| Djup | 12.61 cm |
| Höjd | 6.39 cm |
| Vikt | 48 g |
| Färg | Svart |
Inmatningsenhet
| Anslutningsteknik | Trådlös, kabelansluten |
| Gränssnitt | USB 2.0, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 42000 dpi |
| Prestanda | 100 miljoner klick, 750 tum per sekund, 50 G maximal acceleration, pollinghastighet: 8000 Hz via USB, pollinghastighet: 8000 Hz via trådlöst |
| Kabellängd | 2 m |
| Egenskaper | ROG AimPoint optisk sensor, ASUS Aura Sync RGB LED, ROG Paracord-kabel, ROG SpeedNova trådlös teknik, ROG-mikrobrytare, sensor för spårning på glas, 100 % PTFE-mustassar, inbyggt minne, uttag för trådlös mottagare |
Expansion/Anslutning
| Gränssnitt | 1 x USB 2.0 - 4-stifts USB typ A |
Diverse
| Inkluderade tillbehör | Trådlös mottagarförlängare, USB-dongel, TypeC ROG Paracord, 4 ROG-greppremsor, musfötter set (100% PTFE), klistermärke med ROG-logga |
| Standarder som följs | REACH, FCC, EAC |
Batteri
| Teknik | Litiumjon |
Programvara / Systemkrav
| Medföljande programvara | Armoury Crate |
| Operativsystem erfordras | Windows 10, Windows 11 |
| Produktlinje | ASUS |
| Modell | ROG Harpe II Ace |
| Märke | ASUS |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.