- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Möss & Tangentbord
- Möss
- ASUS ProArt MD300 - mus - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - stjärnsvart
ASUS ProArt MD300 - mus - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - stjärnsvart
- ASUS ProArt MD300
- Trådlös USB-mottagare
- USB-laddningskabel
- Software
2 189 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
- ASUS ProArt MD300
- Trådlös USB-mottagare
- USB-laddningskabel
- Software
| Produktbeskrivning | ASUS ProArt MD300 - mus - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - stjärnsvart |
| Typ av enhet | Mus |
| Anslutningsteknik | Trådlös - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Färg | Stjärnsvart |
| Dimensioner (BxDxH) | 7.3 cm x 11.8 cm x 4.3 cm |
| Vikt | 111 g |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 4200 dpi |
| Prestanda | Avfrågningshastighet: 1 000 Hz, 50 miljoner klick |
| Egenskaper | OMRON-omkopplare, scrollhjul, sidorullningshjul, ASUS Dial, fötter av polytetrafluoretylen (PTFE) |
| Operativsystem erfordras | Windows 10 |
Allmänt
| Typ av enhet | Mus |
| Trådlös mottagare | Trådlös USB-mottagare |
| Bredd | 7.3 cm |
| Djup | 11.8 cm |
| Höjd | 4.3 cm |
| Vikt | 111 g |
| Färg | Stjärnsvart |
Inmatningsenhet
| Anslutningsteknik | Trådlös |
| Gränssnitt | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Maximalt avstånd | Upp till 10 m |
| Teknik för rörelsedetektering | Optisk |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 4200 dpi |
| Prestanda | Avfrågningshastighet: 1 000 Hz, 50 miljoner klick |
| Egenskaper | OMRON-omkopplare, scrollhjul, sidorullningshjul, ASUS Dial, fötter av polytetrafluoretylen (PTFE) |
Diverse
| Inkluderade tillbehör | USB-laddningskabel |
Batteri
| Teknik | Litiumjon |
| Kapacitet | 800 mAh |
| Driftstid (upp till) | 150 dagar |
Programvara / Systemkrav
| Medföljande programvara | Armoury Crate |
| Operativsystem erfordras | Windows 10 |
| Produktlinje | ASUS ProArt |
| Modell | MD300 |
| Märke | ASUS |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen