- Hem
- Produkter
- Teknik
- Telefoner, Surfplattor & Smartklockor
- Mobiltillbehör
- Övrigt inom mobiltillbehör
- RAM RAM-B-201U monteringskomponent
RAM RAM-B-201U monteringskomponent
RAM-B-201U, medellång arm med dubbla hylsor, har en hylsa i båda ändar som passar för B-storlek 1" kulor. En enkel fjäder inuti armen håller...
441 kr
inkl. moms
Bara 4 kvar
Beräknas skickas inom 3 - 4 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
RAM-B-201U, medellång arm med dubbla hylsor, har en hylsa i båda ändar som passar för B-storlek 1" kulor. En enkel fjäder inuti armen håller hylsan öppen, så att du kan föra in kulan i hylsans anslutning. RAM:s socket-teknik möjliggör nästan oändlig justering för att uppnå den perfekta betraktningsvinkeln.
| Produktbeskrivning | RAM RAM-B-201U monteringskomponent |
| Typ av produkt | Monteringskomponent |
| Monteringskomponenter | Dubbel uttagsarm |
| Dimensioner (BxDxH) | 9.37 cm |
| Vikt | 141 g |
| Material | Pulverbelagd aluminium av marin kvalitet |
| Tillverkarens garanti | Begränsad livstidsgaranti |
| Designat för | RAM RAM-B-202-225-2U |
Allmänt
| Höjd | 9.37 cm |
| Vikt | 141 g |
| Material | Pulverbelagd aluminium av marin kvalitet |
AV-komponenter
| Typ | Monteringskomponent |
| Monteringskomponenter | Dubbel uttagsarm |
Tillverkarens garanti
| Service och support | Begränsad garanti - livstid |
Kompatibilitetsinformation
| Designat för | RAM RAM-B-202-225-2U |
| Produktlinje | RAM |
| Modell | RAM-B-201U |
| Märke | RAM |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.