- Hem
- Produkter
- Teknik
- Telefoner, Surfplattor & Smartklockor
- Mobiltillbehör
- Övrigt inom mobiltillbehör
- Panorama WMM8G-7-38 - antenn
Panorama WMM8G-7-38 - antenn
WMM8G-antennen är en riktad 2x2 MIMO-signalförstärkningsantenn med hög förstärkning för 4G och vissa 5G-nät. WMM8G har två separat matade br...
2 645 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
WMM8G-antennen är en riktad 2x2 MIMO-signalförstärkningsantenn med hög förstärkning för 4G och vissa 5G-nät. WMM8G har två separat matade bredbandselement i ett enda hölje och är utrustad för att ge stöd för MIMO och diversitet på klientsidan i 4G- och vissa 5G-nät.
| Produktbeskrivning | Panorama WMM8G-7-38 - antenn |
| Typ av enhet | Antenn |
| Avsedd för | Cellulär |
| Antennplacering/-montering | Kan monteras på vägg, mast, bordsmonterbar |
| Dimensioner (BxDxH) | 18 cm x 9.4 cm x 23 cm |
| Vikt | 955 g |
| Färg | Kritvit, RAL 9010 |
| Kompatibilitet | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Frekvensintervall | 698 - 960 MHz, 1.71 - 2.7 GHz, 3.4 - 3.8 GHz |
| Förstärkning | 6 dBi (för 698 - 960 MHz), 9 dBi (för 1,71 - 3,8 GHz), 9 dBi (för 1,71 - 2,17 GHz), 9 dBi (för 2,396 - 2,7 GHz), 9 dBi (för 3,4 - 3,8 GHz) |
| Riktning | Riktnings- |
| Egenskaper | Väderbeständig, slitstark, vertikal polarisering, IP65, MIMO-teknologi |
Allmänt
| Typ av produkt | Antenn |
| Avsedd för | Cellulär |
| Antennplacering/-montering | Kan monteras på vägg, mast, bordsmonterbar |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 9.4 cm |
| Höjd | 23 cm |
| Vikt | 955 g |
| Färg | Kritvit, RAL 9010 |
| Produktmaterial | UV-tålig |
Antenn
| Kompatibilitet | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Frekvensintervall | 698 - 960 MHz, 1.71 - 2.7 GHz, 3.4 - 3.8 GHz |
| Impedans | 50 ohm |
| Förstärkning | 6 dBi (för 698 - 960 MHz), 9 dBi (för 1,71 - 3,8 GHz), 9 dBi (för 1,71 - 2,17 GHz), 9 dBi (för 2,396 - 2,7 GHz), 9 dBi (för 3,4 - 3,8 GHz) |
| Max effekt | 20 watt |
| Riktning | Riktnings- |
| Egenskaper | Väderbeständig, slitstark, vertikal polarisering, IP65, MIMO-teknologi |
Tillhandahållet kontaktdon
| Typ | 2 x antenn - SMA (hane) |
Diverse
| Medföljande kablar | 2 x koaxialkabel - 5 m |
| Produktlinje | Panorama |
| Modell | WMM8G-7-38 |
| Märke | Panorama |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.