- Hem
- Produkter
- Teknik
- Telefoner, Surfplattor & Smartklockor
- Mobiltillbehör
- Övrigt inom mobiltillbehör
- Delock - webbkameralock för mobiltelefon, surfplatta
Delock - webbkameralock för mobiltelefon, surfplatta
Webbkameraskyddet från Delock skyddar användarens integritet från oönskat spionage, t.ex. från en hackare. Skyddet kan öppnas och stängas me...
84 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
Webbkameraskyddet från Delock skyddar användarens integritet från oönskat spionage, t.ex. från en hackare. Skyddet kan öppnas och stängas med fingret. Tack vare den smala och nätta utformningen av skyddet är det idealiskt för alla typer av bärbara datorer, surfplattor eller smartphones. Skyddet är självhäftande och kan enkelt placeras på och avlägsnas från nödvändiga kameror.
| Produktbeskrivning | Delock - webbkameralock för mobiltelefon, surfplatta |
| Typ av produkt | Webbkameralock |
| Avsedd för | Mobiltelefon, surfplatta |
| Förpacknings innehåll | 3 x omslag |
| Produktmaterial | Aluminium |
| Dimensioner (BxDxH) | 0.9 cm x 1.75 cm |
| Grovlek | 0.09 cm |
| Färg | Svart |
Allmänt
| Typ av produkt | Webbkameralock |
| Förpackningstyp | Detaljhandel |
| Avsedd för | Mobiltelefon, surfplatta |
| Förpacknings innehåll | 3 x omslag |
| Produktmaterial | Aluminium |
| Bredd | 0.9 cm |
| Djup | 1.75 cm |
| Grovlek | 0.09 cm |
| Färg | Svart |
| Produktlinje | Delock |
| Märke | Delock |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.