- Hem
- Produkter
- Teknik
- Telefoner, Surfplattor & Smartklockor
- Mobiltillbehör
- Mobilskal & Skydd
- Mobilskal & Fodral
- dbramante1928 Greenland - baksidesskydd för mobiltelefon
dbramante1928 Greenland - baksidesskydd för mobiltelefon
Greenland Clear är ett genomskinligt, stötskyddande (upp till 1.2m) mobilskal tillverkat av 100% återvunnet och återvinningsbart plastmateri...
339 kr
inkl. moms
Bara 4 kvar
Beräknas skickas inom 3 - 4 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
Greenland Clear är ett genomskinligt, stötskyddande (upp till 1.2m) mobilskal tillverkat av 100% återvunnet och återvinningsbart plastmaterial. Med knappar som är lätta att trycka på och upphöjda kanter för att skydda kameran och skärmen ger Greenland ett komplett skydd för din telefon.
| Produktbeskrivning | dbramante1928 Greenland - baksidesskydd för mobiltelefon |
| Typ av produkt | Baksidesskydd för mobiltelefon |
| Dimensioner (BxDxH) | 7.6 cm x 1 cm x 15.7 cm |
| Vikt | 30 g |
| Material | Plast |
| Färg | Klar |
| Återvunnet produktinnehåll | 100 % - tillverkas av återvunnen och återvinningsbar plast |
| Tillverkarens garanti | 2 års garanti |
| Designat för | Google Pixel 10a |
Allmänt
| Bredd | 7.6 cm |
| Djup | 1 cm |
| Höjd | 15.7 cm |
| Vikt | 30 g |
| Material | Plast |
| Färg | Klar |
| Återvunnet produktinnehåll | 100 % - tillverkas av återvunnen och återvinningsbar plast |
Väska
| Typ | Skydd |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skydd | Kameraskydd, skärmskydd, stötskydd |
| Fodraltyp | Baksidesskydd |
| Egenskaper | Easy-to-press buttons, upphöjda kanter, slim, stöd för trådlös laddning |
| Standarder som följs | Global Recycle Standard (GRS) |
| Maximal höjd för droppskydd | 1.2 m |
Tillverkarens garanti
| Service och support | Begränsad garanti - 2 år |
Kompatibilitetsinformation
| Designat för | Google Pixel 10a |
| Produktlinje | dbramante1928 |
| Modell | Greenland |
| Märke | dbramante1928 |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.