- Hem
- Produkter
- Teknik
- Kablar & Kontakter
- Övrigt inom Kablar & Kontakter
- DELTACO DP-2020 - bildskärmskabel - 2 m
DELTACO DP-2020 - bildskärmskabel - 2 m
DisplayPort till DVI-D Single Link monitorkabel, Full HD i 60Hz, 2m, svart, 20-pin ha - 18+1-pin ha. Displayport till DVI-D Single Link kabe...
339 kr
inkl. moms
Bara 5 kvar
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
DisplayPort till DVI-D Single Link monitorkabel, Full HD i 60Hz, 2m, svart, 20-pin ha - 18+1-pin ha. Displayport till DVI-D Single Link kabel för att t. ex koppla ett grafikkort med DisplayPort till en skärm med DVI-D Single Link.
- 2m
- Full HD i 60Hz
- Chipset: LT8611A
- Guldpläterade kontakter
- Stödjer upplösningen 1920x1080 i 60Hz
| Produktbeskrivning | DELTACO DP-2020 - bildskärmskabel - 2 m |
| Typ | Bildskärmskabel - enkel länk |
| Längd | 2 m |
| Kontakter | DisplayPort - hane |
| Kontakter (andra änden) | DVI-D - hane |
| Färg | Svart |
Allmänt
| Typ | Bildskärmskabel |
| TMDS-länkar | Enkel länk |
| Pläterad kontakt | Guld |
| Längd | 2 m |
| Färg | Svart |
Anslutning
| Kontakter | 20-stifts DisplayPort - hane |
| Kontakter (andra änden) | 18+1 pin digital DVI (Single-Link) - hane |
| Produktlinje | DELTACO |
| Modell | DP-2020 |
| Märke | DELTACO |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.