- Hem
- Produkter
- Teknik
- Kablar & Kontakter
- Övrigt inom Kablar & Kontakter
- Delock kabelböjningsradiusklaff - för fiske

Delock kabelböjningsradiusklaff - för fiske
| Produktbeskrivning | Delock kabelböjningsradiusklaff - för fiske | <...
| Produktbeskrivning | Delock kabelböjningsradiusklaff - för fiske |
| Produkttyp | Kabelböjningsradiusklaff - för fiske |
| Förpackad kvantitet | 8 (specificationerna gällerenskild post) |
| Placering/montering | Hörnmonterbar, väggmontering |
| Dimensioner (BxDxH) | 1.57 cm x 2.57 cm x 1.16 cm |
| Produktmaterial | PC-plast |
| Färg | Vit |
Allmänt
| Förpackad kvantitet | 8 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Kabelböjningsradiusklaff - för fiske |
| Placering/montering | Hörnmonterbar, väggmontering |
| Produktmaterial | PC-plast |
| Bredd | 1.57 cm |
| Djup | 2.57 cm |
| Höjd | 1.16 cm |
| Färg | Vit |
Diverse
| Egenskaper | Återanvändbar, 90° vinkel, för kabeldiameter på upp till 6 mm, plastpåse med blixtlås, 25 mm böjningsradie |
| Produktlinje | Delock |
| Märke | Delock |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen