- Hem
- Produkter
- Teknik
- Kablar & Kontakter
- Övrigt inom Kablar & Kontakter
- Delock Colored - kardborrefäste

Delock Colored - kardborrefäste
Dessa kabelklämmor från Delock kan användas för att sammanföra enstaka kablar, ledningar och slangar för att spara plats. Kabelklämmorna fin...
84 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
Dessa kabelklämmor från Delock kan användas för att sammanföra enstaka kablar, ledningar och slangar för att spara plats. Kabelklämmorna finns tillgängliga i 5 olika färger för bättre markering och synlighet. Via remmen kan du fästa buntbandet till en kabel så att buntbandet inte tappas bort. Kabelklämmorna är enkla att använda och ta bort tack vare fästanordningen som hakas fast. Kabelklämmorna kan återanvändas flera gånger.
- Rem för att fixera kabeln
- Fästanordning som hakas fast för flera återanvändningar
| Produktbeskrivning | Delock Colored - kardborrefäste |
| Produkttyp | Kardborrefäste |
| Förpackad kvantitet | 10 (specificationerna gällerenskild post) |
| Förpackningens innehåll | 2 x kabelklämmor (svart), 2 x kabelklämmor (grön), 2 x kabelklämmor (röd), 2 x kabelklämmor (blå), 2 x kabelklämmor (gul) |
| Dimensioner (BxDxH) | 1.2 cm |
| Längd | 15 cm |
| Färg | Svart, blå, gul, röd, grön |
Allmänt
| Förpackad kvantitet | 10 (specificationerna gällerenskild post) |
| Produkttyp | Kardborrefäste |
| Förpackningens innehåll | 2 x kabelklämmor (svart), 2 x kabelklämmor (grön), 2 x kabelklämmor (röd), 2 x kabelklämmor (blå), 2 x kabelklämmor (gul) |
| Bredd | 1.2 cm |
| Längd | 15 cm |
| Färg | Svart, blå, gul, röd, grön |
| Produktlinje | Delock |
| Modell | Colored |
| Märke | Delock |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.