- Hem
- Produkter
- Teknik
- Kablar & Kontakter
- Ljudkablar
- MicroConnect - ljud/USB-adapter - USB till 4-poligt minijack - 20 cm
MicroConnect - ljud/USB-adapter - USB till 4-poligt minijack - 20 cm
Denna USB till Mini Jack-adapter används för att ansluta din navigering via AUX-ingången i bilen för att få ljud.
Anslutning: USB-hona ansl...
135 kr
inkl. moms
Bara 1 kvar
Beräknas skickas inom 3 - 4 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
Denna USB till Mini Jack-adapter används för att ansluta din navigering via AUX-ingången i bilen för att få ljud.
Anslutning: USB-hona ansluter U-Disk, läser mp3 från U-Disk
Jack: 3,5 mm stereo ljudplugg i bilens AUX-port
Inte alla bilar med detta gränssnitt kan använda denna typ av kabel. Vissa bil-AUX saknar dekoderingsfunktion, så de kan endast använda MP3-enheter (endast bil-AUX-gränssnitt som har funktionen att läsa U-disk kan använda denna typ av kabel).
Vid användning bör en disk helst inte lagra för mycket, specifikt för hur mycket kapacitet bilens AUX kan stödja. U-disk får inte ha andra dokument inuti och skapa inte mappar. MP3-format musik används.
Det är inte en laddningskabel.
| Produktbeskrivning | MicroConnect - ljud/USB-adapter - USB till 4-poligt minijack - 20 cm |
| Typ | Ljud/USB-adapter |
| Längd | 20 cm |
| Kontaktdon | 4-stifts USB typ A - hona |
| Kontakt (andra änden) | Minitelefon 3,5 mm, 4-poligt - hane |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens garanti | 1 års garanti |
Allmänt
| Typ | Ljud/USB-adapter |
| Längd | 20 cm |
| Färg | Vit |
Anslutning
| Kontaktdon | 4-stifts USB typ A - hona |
| Kontakt (andra änden) | Minitelefon 3,5 mm, 4-poligt - hane |
Mått och vikt (brutto)
| Service och support | 1 års garanti |
| Produktlinje | MicroConnect |
| Märke | MicroConnect |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.