- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Bildskärmar & Tillbehör
- Samsung Odyssey G3 S27AG304NR - G30A Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 27"

Samsung Odyssey G3 S27AG304NR - G30A Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 27"
- Express 144 Hz uppdateringsfrekvens
- Blixtsnabb svarstid på 1 ms (MPRT)
- Fullt stöd för FreeSync Premium
- Vridn...
4 174 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
- Express 144 Hz uppdateringsfrekvens
- Blixtsnabb svarstid på 1 ms (MPRT)
- Fullt stöd för FreeSync Premium
- Vridning, lutning, svängning och höjdjustering
- Spel utan gränser
- Visualisering byggd för tävling
- Express 144 Hz uppdateringsfrekvens
Odyssey G30A mer än fördubblar din potentiella bildproduktion. Med en 144 Hz superjämn uppdateringsfrekvens kommer du aldrig att vilja gå tillbaka till en traditionell skärm. - Blixtsnabb svarstid på 1 ms (MPRT)
En bråkdel av en sekund kan vara skillnaden mellan vinst och förlust. Med G30A:s MPRT-svarstid på 1 ms kan du vara säker på att du får rätt information, så snabbt som möjligt. - Fullt stöd för FreeSync Premium
Att tappa bildrutor innebär att tappa chansen att toppa topplistorna. Med stöd för FreeSync Premium matchar G30A varje bildruta från ditt grafikkort, så att du aldrig kommer till korta från ögonblick till ögonblick. - Vridbar, lutande, svängbar och höjdjustering
Med vrid-, lutnings-, sväng- och höjdjustering kan du placera Odyssey precis så som du behöver för att maximera din upplevelse. - Spelande utan gränser
G30A:s gränslösa design gör att flera skärmar kan placeras tillsammans för en verkligt uppslukande flerskärmsinstallation - så att spelare av alla slag kan utöka sina spelhorisonter. - Visuella egenskaper byggda för tävling
Odyssey G30A:s visuella kvalitet är perfekt för tävlingsinriktade spelare, med en full HD-panel tillsammans med ett antal bildskärmstekniker för att minimera ansträngning och trötthet i ögonen.
- Samsung Odyssey G3 S27AG304NR
- DisplayPort-kabel
| Produktbeskrivning | Samsung Odyssey G3 S27AG304NR - G30A Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 27" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1350874 |
| Energiklass | Klass E |
| Energikonsumtion per år | 29 kWh |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 144 Hz |
| Pixelhöjd | 0.3113 mm |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 3000:1 |
| Responstid | 1 ms (MPRT) |
| Gaming | Ja |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 61.82 cm x 21.8 cm x 52.05 cm |
| Vikt | 5.3 kg |
Allmänt
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1350874 |
| Energiklass | Klass E |
| Energikonsumtion per år | 29 kWh |
| Diagonal storlek | 27" |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 144 Hz |
| Pixelhöjd | 0.3113 mm |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 3000:1 |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Responstid | 1 ms (MPRT) |
| Gaming | Ja |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Bakgrundsbelysningsteknik | LED-bakgrundsbelysning |
| Egenskaper | Spelläge, Black eQualizer, flimmerfri teknik, Eco Saving Plus, Eye Saver Mode, Refresh Rate Optimizer, Motion Picture Response Time (MPRT) |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 61.82 cm x 21.8 cm x 52.05 cm - med ställ |
| Vikt | 5.3 kg |
Anslutning
| Gränssnitt | HDMI ¦ DisplayPort ¦ Hörlurar |
Mekanisk
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+20 |
| Vridningsvinkel | 30 |
| Rotationsvinkel | -2/+92 |
| Höjdjustering | 120 mm |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
Diverse
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Medföljande kablar | 1 x DisplayPort-kabel |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
Strömtillförsel
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 20 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 20 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.3 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
Mått och vikt
| Mått och vikt (komponenter) | Med ställ - bredd: 61.82 cm - djup: 21.8 cm - höjd: 52.05 cm - vikt: 5.3 kg ¦ Utan ställ - bredd: 61.82 cm - djup: 7.75 cm - höjd: 37.72 cm - vikt: 3.8 kg |
Mått och vikt (brutto)
| Emballagets bredd | 70.4 cm |
| Emballagets djup | 46.4 cm |
| Emballagets höjd | 21.8 cm |
| Emballagets vikt | 7.4 kg |
| Produktlinje | Samsung Odyssey G3 |
| Modell | S27AG304NR |
| Märke | Samsung |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.