- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Bildskärmar & Tillbehör
- Philips V Line 271V8AW/00 platta pc-skärmar 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixlar Full HD LCD Vit
Philips V Line 271V8AW/00 platta pc-skärmar 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixlar Full HD LCD Vit
Display
| Skärm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| HD-typ | Full HD |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Skärmtyp | LCD |
| Paneltyp | IPS |
| Typ av bakgrundsbelysning | W-LED |
| Pekskärm | |
| Ljusstyrka (normal) | 250 cd/m² |
| Anti-glare skärm | |
| Skärmform | Platt |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000:1 |
| Max uppdateringsfrekvens | 75 hz |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 178° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 178° |
| Antal färger | 16,7 miljoner färger |
| Svarstid (min) | 4 ms |
| Bildpunktavstånd | 0,311 x 0,311 mm |
| Pixeltäthet | 82 ppi |
| Horisontellt sökområde | 30 - 83 kHz |
| Vertikalt sökområde | 56 - 76 hz |
| Bildstorlek horisontalt | 59,8 cm |
| Bildstorlek vertikalt | 33,6 cm |
| Diagonal skärmstorlek | 68,6 cm |
| DDC/CI | |
| Dimfaktor | 25% |
| Ytans hårdhet | 3H |
| sRGB |
Prestanda
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Stöd för VESA Adaptive Sync | |
| Komponent-video-sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Flimmerfriteknik | |
| Låg blåljus-teknik |
Multimedia
| Inbyggda högtalare | |
| Inbyggd kamera | |
| Antal talare | 2 |
Design
| Produktens färg | Vit |
Anslutningar
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten | 1 |
| HDMI | |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Ljudutgång | |
| PC-ljud in | |
| HDCP | |
| HDCP-version | 1.4 |
Ergonomi
| VESA-fäste | |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100 mm |
| Produktvikt (oz) | |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Lutningsjustering | |
| Lutningsvinkel | -5 - 20° |
| OSD-språk | Förenklad kinesiska, Traditionell kinesiska, Tjeckiska, Tyska, Nederländska, Engelska, Spanska, Fin, Franska, Grekiska, Ungerska, Italienska, Japanska, Koreanska, Polska, Portugisiska, Ryska, Svenska, Turkiska, Ukrainska |
| Plug & Play-kompatibel | |
| LED-indikatorer | Driftindikator, Stand-by |
Strömtillförsel
| Strömförbrukning (vanlig) | 35,39 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,5 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0,3 W |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50/60 hz |
| Nätaggregatstyp | Intern |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Altitud vid drift | 0 - 3658 m |
| Höjd över havet i avstängt läge | 0 - 12192 m |
Förpackningens innehåll
| Stå ingår | |
| Kabel inkluderad | HDMI, Energiljus |
| Bruksanvisning |
Vikt & dimension
| Bredd (med stativ) | 613 mm |
| Djup (med stativ) | 231 mm |
| Höjd (med stativ) | 456 mm |
| Vikt (med stativ) | 3,74 kg |
| Bredd (utan stativ) | 613 mm |
| Djup (utan stativ) | 50 mm |
| Höjd (utan stativ) | 363 mm |
| Vikt (utan stativ) | 3,28 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 663 mm |
| Låddjup | 131 mm |
| Höjd | 464 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,41 kg |
Övrigt
| Typ av ytfinish | Med textur |
| Bildförbättring | SmartImage |
| Återvinningsbart förpackningsmaterial | 100% |
| Myndighetsgodkännande | CE Mark; FCC; ICES-003; CB; EAC; TUV Ergo; TUV/GS |
| Lättläst läge | |
| LowBlue-läge | |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 30000 h |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen