- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Bildskärmar & Tillbehör
- MSI PRO MP275PGDE - LED-skärm - Full HD (1080p) - 27"
MSI PRO MP275PGDE - LED-skärm - Full HD (1080p) - 27"
- MSI PRO MP275PGDE
- Strömkabel
| Produktbeskrivning | ...
| Produktbeskrivning | MSI PRO MP275PGDE - LED-skärm - Full HD (1080p) - 27" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| Energiklass | Klass E |
| Adaptive-Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync |
| Egenskaper | 5-vägs joystick |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 60 Hz) |
| Pixelhöjd | 0.3114 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| Responstid | 4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger (8-bitars, 6-bitars + FRC) |
| Färgskala | 78% Adobe RGB, 95% sRGB, 74% DCI-P3 (CIE 1931) |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, VGA, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Spänning | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) | 61.21 cm x 56.14 cm x 22.69 cm |
| Vikt | 6.03 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Standarder som följs | CB, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
Allmänt
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| Energiklass | Klass E |
| Energiklass (HDR) | Klass G |
| Diagonal storlek | 27" |
| Adaptive-Sync-teknologi | VESA Adaptive-Sync |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 60 Hz) |
| Pixelhöjd | 0.3114 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger (8-bitars, 6-bitars + FRC) |
| Färgskala | 78% Adobe RGB, 95% sRGB, 74% DCI-P3 (CIE 1931) |
| Responstid | 4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT) |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Bakgrundsbelysningsteknik | LED-bakgrundsbelysning |
| Egenskaper | Kan anslutas till MiniPC, 3-sidig kantfri, Antiflimmer, Less Blue Light-teknik, MSI EyesErgo-teknik, Eye-Q Check-teknik |
| Dimensioner (BxDxH) | 61.21 cm x 56.14 cm x 22.69 cm |
| Vikt | 6.03 kg |
Ljud
| Typ | Högtalare |
| Uteffekt / kanal | 2 Watt |
Inmatning
| Typ | 5-vägs joystick |
Anslutning
| Gränssnitt | HDMI ¦ DisplayPort 1.2a ¦ VGA ¦ Hörlurar ¦ Linjeingång för ljud |
Mekanisk
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+20 |
| Vridningsvinkel | 90 |
| Rotationsvinkel | 180 |
| Höjdjustering | 130 mm |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
Diverse
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Inkluderade tillbehör | Strömkabel |
| Standarder som följs | CB, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
Strömtillförsel
| Inspänning | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 21 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning HDR (På-läge) | 30 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 21 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
Mått och vikt
| Mått och vikt (komponenter) | Bredd: 61.21 cm - djup: 56.14 cm - höjd: 22.69 cm - vikt: 6.03 kg |
Mått och vikt (brutto)
| Emballagets bredd | 83.1 cm |
| Emballagets djup | 44.8 cm |
| Emballagets höjd | 13.3 cm |
| Emballagets vikt | 8.95 kg |
Hållbarhetsinformation
| ENERGY STAR-certifierad | Ja |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 20 - 90 % (icke-kondenserande) |
| Produktlinje | MSI |
| Modell | PRO MP275PGDE |
| Märke | MSI |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen