- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Bildskärmar & Tillbehör
- MSI PRO MP252 E2 - LED-skärm - Full HD (1080p) - 25" - HDR
MSI PRO MP252 E2 - LED-skärm - Full HD (1080p) - 25" - HDR
- MSI PRO MP252 E2
- Software
| Produktbeskrivning |
| Produktbeskrivning | MSI PRO MP252 E2 - LED-skärm - Full HD (1080p) - 25" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 25" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2055257 |
| Energiklass | Klass E |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2832 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Responstid | 4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger (6-biarst+FRC) |
| Färgskala | 79% DCI-P3 (CIE 1976), 99% sRGB (CIE 1976) |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) | 55.8 cm x 18.8 cm x 41.65 cm |
| Vikt | 3.2 kg |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Standarder som följs | TUV Rheinland Flicker Free Certification, DisplayPort 1.2a, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
Allmänt
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2055257 |
| Energiklass | Klass E |
| Energiklass (HDR) | Klass F |
| Diagonal storlek | 25" |
| Bildyta | 24.5" |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 120 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2832 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1500:1 |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger (6-biarst+FRC) |
| Färgskala | 79% DCI-P3 (CIE 1976), 99% sRGB (CIE 1976) |
| Responstid | 4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT) |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Bakgrundsbelysningsteknik | LED-bakgrundsbelysning |
| Egenskaper | Navi Key, slank paneldesign, kan anslutas till MiniPC, 92 % förhållande mellan skärm och stomme, MSI EyesErgo-teknik, tillbehörsslot, Eye-Q Check-teknik, 4-sidigt kantlöst |
| Dimensioner (BxDxH) | 55.8 cm x 18.8 cm x 41.65 cm |
| Vikt | 3.2 kg |
Ljud
| Typ | Högtalare - stereo |
| Uteffekt / kanal | 2 Watt |
Anslutning
| Gränssnitt | HDMI ¦ DisplayPort ¦ Hörlurar (minijack) |
Mekanisk
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+20 |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
Diverse
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Standarder som följs | TUV Rheinland Flicker Free Certification, DisplayPort 1.2a, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
Strömtillförsel
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 18 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning HDR (På-läge) | 22 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 40 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
Programvara / Systemkrav
| Inkluderad programvara | MSI Display Kit |
Mått och vikt (brutto)
| Emballagets bredd | 63 cm |
| Emballagets djup | 12.5 cm |
| Emballagets höjd | 41 cm |
| Emballagets vikt | 4.9 kg |
Hållbarhetsinformation
| ENERGY STAR-certifierad | Ja |
| ENERGY STAR-version | 8.0 |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 20 - 90 % (icke-kondenserande) |
| Produktlinje | MSI |
| Modell | PRO MP252 E2 |
| Märke | MSI |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen