- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Bildskärmar & Tillbehör
- MSI G274QPF E2 - LED-skärm - 27" - HDR
MSI G274QPF E2 - LED-skärm - 27" - HDR
- MSI G274QPF E2
- DisplayPort-kabel - 1.5 m
- Strömadapter, strömkabel
3 358 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
- MSI G274QPF E2
- DisplayPort-kabel - 1.5 m
- Strömadapter, strömkabel
| Produktbeskrivning | MSI G274QPF E2 - LED-skärm - 27" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| Energiklass | Klass F |
| Paneltyp | Fast IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | WQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz, USB-C: 180 Hz) |
| Pixelhöjd | 0.2331 mm |
| Ljusstyrka | 400 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 / 100000000:1 (dynamisk) |
| HDR-kapabel | DisplayHDR 400 |
| Responstid | 1 ms (grå-till-grå) |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger (8-bitars + FRC) |
| Färgskala | 119% sRGB, 93% DCI-P3, 94% Adobe RGB |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 61.35 cm x 22.79 cm x 40.66 cm |
| Vikt | 6.3 kg |
| Standarder som följs | FCC, RoHS, WEEE, TUV Rheinland Flicker Free Certification, CIE1976, DisplayPort 1.4a, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
Allmänt
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| Energiklass | Klass F |
| Diagonal storlek | 27" |
| Paneltyp | Fast IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | WQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz, USB-C: 180 Hz) |
| Pixelhöjd | 0.2331 mm |
| Ljusstyrka | 400 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 / 100000000:1 (dynamisk) |
| HDR-certifiering | DisplayHDR 400 |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger (8-bitars + FRC) |
| Färgskala | 119% sRGB, 93% DCI-P3, 94% Adobe RGB |
| Responstid | 1 ms (grå-till-grå) |
| Vertikal uppdateringshastighet | 48 - 180 Hz |
| Horisontell uppdateringshastighet | 64.56 - 266.4 kHz |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Bakgrundsbelysningsteknik | LED-bakgrundsbelysning |
| Egenskaper | Bild i bild, bild för bild, Bred färgskala, Adaptive-Sync-teknologi, ramlös kantdesign, nattsynsläge, HDR 400 True Black, 5-vägs styrpinne, konsolläge |
| Dimensioner (BxDxH) | 61.35 cm x 22.79 cm x 40.66 cm - med ställ |
| Vikt | 6.3 kg |
Anslutning
| Gränssnitt | 2 x HDMI ¦ DisplayPort ¦ USB-C/DisplayPort Alt-läge med strömleverans (DisplayPort alt-läge, ström upp till 15 W) ¦ Hörlurar (minijack) |
Mekanisk
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+20 |
| Vridningsvinkel | 60 |
| Rotationsvinkel | -90/+90 |
| Höjdjustering | 130 mm |
| VESA-infästningsgränssnitt | 75 x 75 mm |
Diverse
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Inkluderade tillbehör | Strömadapter, strömkabel |
| Medföljande kablar | DisplayPort-kabel - 1.5 m |
| Standarder som följs | FCC, RoHS, WEEE, TUV Rheinland Flicker Free Certification, CIE1976, DisplayPort 1.4a, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
Strömtillförsel
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 26 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning HDR (På-läge) | 43 kWh/1 000 h |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 watt |
Mått och vikt
| Mått och vikt (komponenter) | Med ställ - bredd: 61.35 cm - djup: 22.79 cm - höjd: 40.66 cm - vikt: 6.3 kg ¦ Utan ställ - bredd: 61.35 cm - djup: 6.98 cm - höjd: 36.25 cm - vikt: 3.95 kg |
Mått och vikt (brutto)
| Emballagets bredd | 81.5 cm |
| Emballagets djup | 14.5 cm |
| Emballagets höjd | 50.2 cm |
| Emballagets vikt | 8.5 kg |
| Produktlinje | MSI |
| Modell | G274QPF E2 |
| Märke | MSI |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen