- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Bildskärmar & Tillbehör
- LG 32BR55UK-B - LED-skärm - 32" - HDR
LG 32BR55UK-B - LED-skärm - 32" - HDR
| Produktbeskrivning | LG 32BR55UK-B - LED-skärm - 32" - HDR |
| Produktbeskrivning | LG 32BR55UK-B - LED-skärm - 32" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 32" |
| Egenskaper | USB 3.0-/USB-C-hubb, USB PD 65 watt |
| Paneltyp | VA |
| Ursprunglig upplösning | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| HDR-kapabel | HDR10 |
| Responstid | 4 ms (grå-till-grå) |
| Färgskala | 90% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), lutning |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 71.43 cm x 23.93 cm x 59.71 cm |
| Vikt | 7 kg |
Allmänt
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| Diagonal storlek | 32" |
| Bildyta | 31.5" |
| Inbyggda enheter | USB 3.0-/USB-C-hubb |
| USB-strömförsörjning | 65 watt |
| Paneltyp | VA |
| Ursprunglig upplösning | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| HDR-format | HDR10 |
| Färgskala | 90% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Responstid | 4 ms (grå-till-grå) |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Egenskaper | 3-side virtually borderless design, MaxxAudio, One Click Stand, ergonomiskt stativ, Reader Mode, Flicker Safe, Super Resolution+, Black Stabilizer, Smart energibesparande teknologi |
| Dimensioner (BxDxH) | 71.43 cm x 23.93 cm x 59.71 cm - med stativ (högsta position) |
| Vikt | 7 kg |
Ljud
| Typ | Högtalare - stereo |
| Uteffekt / kanal | 5 watt |
Anslutning
| Gränssnitt | 2 x HDMI ¦ DisplayPort ¦ USB-C (ström upp till 65 W) ¦ Hörlurar (minijack) ¦ 2 x USB 3.0-downstream |
Mekanisk
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+20 |
| Rotationsvinkel | 90 |
| Höjdjustering | 110 mm |
Diverse
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Medföljande kablar | 1 x DisplayPort-kabel ¦ 1 x USB-C-kabel |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
Programvara / Systemkrav
| Inkluderad programvara | Dual Controller Software, LG On-Screen Control |
Mått och vikt
| Mått och vikt (komponenter) | Med stativ (högsta position) - bredd: 71.43 cm - djup: 23.93 cm - höjd: 59.71 cm - vikt: 7 kg ¦ Med stativ (lägsta position) - bredd: 71.43 cm - djup: 23.93 cm - höjd: 48.71 cm - vikt: 7 kg ¦ Utan ställ - bredd: 71.43 cm - djup: 4.57 cm - höjd: 42.01 cm - vikt: 5.2 kg |
| Produktlinje | LG |
| Modell | 32BR55UK-B |
| Märke | LG |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen