- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Bildskärmar & Tillbehör
- Lenovo Legion R45w-30 platta pc-skärmar 113 cm (44.5") 5120 x 1440 pixlar DQHD LED Svart
Lenovo Legion R45w-30 platta pc-skärmar 113 cm (44.5") 5120 x 1440 pixlar DQHD LED Svart
Display
| Skärm diagonal | 113 cm (44.5") |
| Upplösning | 5120 x 1440 pixlar |
| HD-typ | DQHD |
| Native bildförhållande | 32:9 |
| Skärmtyp | LED |
| Paneltyp | VA |
| Typ av bakgrundsbelysning | W-LED |
| Pekskärm | |
| Ljusstyrka (max) | 500 cd/m² |
| Ljusstyrka (normal) | 450 cd/m² |
| Anti-glare skärm | |
| Skärmform | Konkav skärm |
| Bildskärmens krökning | 1500R |
| Kontrastförhållande (medel) | 3000:1 |
| Kontrastförhållande (dynamisk) | 3000000:1 |
| Max uppdateringsfrekvens | 170 hz |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 178° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 178° |
| Antal färger | 16,7 miljoner färger |
| Svarstid (min) | 1 ms |
| Bildpunktavstånd | 0,212 x 0,212 mm |
| Pixeltäthet | 119,5 ppi |
| Bildstorlek horisontalt | 108,8 cm |
| Bildstorlek vertikalt | 30,6 cm |
| HDR-stöd | |
| HDR-teknik (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 |
| Färgdjup | 8 bit |
| RGB-färgrymd | DCI-P3 |
| Färgomfång | 90% |
| sRGB-täckning (typisk) | 99% |
Prestanda
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Typ av AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Stöd för VESA Adaptive Sync | |
| Låg blåljus-teknik | |
| Kompatibla operativsystem | Windows 10, Windows 11 |
Multimedia
| Inbyggda högtalare | |
| Inbyggd kamera | |
| Antal talare | 2 |
| Uteffekt (RMS) | 6 W |
| Inbyggd mikrofon |
Design
| Positionering på marknaden | Spela |
| Produktens färg | Svart |
| Färgnamn | Black C |
| Fötter färg | Svart |
| Certifiering | RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-F) Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Eye Comfort |
Anslutningar
| Inbyggd USB-hubb | |
| USB-hubbversion | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ av USB-port uppströms | USB Typ B, USB Type-C |
| Antal USB typ B-portar uppströms | 1 |
| Antal USB typ C-portar uppströms | 1 |
| Antal USB typ A-portar nedströms | 3 |
| HDMI | |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal Displayportar | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Ljudutgång |
Nätverk
| Nätverksansluten (Ethernet) |
Ergonomi
| VESA-fäste | |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100,200 x 100 mm |
| Produktvikt (oz) | |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Höjdjustering | |
| Höjdjustering | 13,5 cm |
| Svängbara | |
| Hållare | -30 - 30° |
| Lutningsvinkel | -5 - 22° |
| Lutningsjustering |
Strömtillförsel
| Strömförbrukning (vanlig) | 34 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,3 W |
| Strömförbrukning (max) | 165 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0,5 W |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50/60 hz |
| Nätaggregatstyp | Intern |
Förpackningens innehåll
| Kabel inkluderad | DisplayPort, USB typ A till USB typ B |
Vikt & dimension
| Bredd (med stativ) | 1089,9 mm |
| Djup (med stativ) | 341,1 mm |
| Höjd (med stativ) | 528,4 mm |
| Vikt (med stativ) | 12,1 kg |
| Bredd (utan stativ) | 1089,9 mm |
| Djup (utan stativ) | 163,6 mm |
| Höjd (utan stativ) | 339,1 mm |
| Vikt (utan stativ) | 8,3 kg |
| Bezel-bredd (sidan) | 2,5 mm |
| Bezel-bredd (överst) | 2,5 mm |
| Bezel-bredd (botten) | 2,24 cm |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 1230 mm |
| Låddjup | 345 mm |
| Höjd | 480 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20,2 kg |
Hållbarhet
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1531654 |
Tekniska data
| Garantiperiod | 3 År |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen