- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Bildskärmar & Tillbehör
- Lenovo D32q-20 - LED-skärm - 31.5"
Lenovo D32q-20 - LED-skärm - 31.5"
IPS-bildskärmen Lenovo D32q-20 ger klara detaljer och klara färger på 31,5-tums QHD vilket levererar överlägsen grafik. Bildskärmen är effek...
4 512 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 3 - 4 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
IPS-bildskärmen Lenovo D32q-20 ger klara detaljer och klara färger på 31,5-tums QHD vilket levererar överlägsen grafik. Bildskärmen är effektiv och kan användas både för hemunderhållning och vardagsspelande tack vare laddningsfrekvens på 75 Hz och AMD Radeon FreeSync-teknik.
- Lenovo D32q-20
- HDMI-kabel
| Produktbeskrivning | Lenovo D32q-20 - LED-skärm - 31.5" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 31.5" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/371699 |
| Energiklass | Klass F |
| Strömkonsumtion (driftläge) | 34.5 W |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 |
| Pixelhöjd | 0.272 mm |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 / 3000000:1 (dynamisk) |
| Responstid | 4 ms (extrem), 6 ms (normalt) |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger |
| Färgskala | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Spänning | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Färg | Korpsvart |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 72.97 cm x 25.61 cm x 50.86 cm |
| Vikt | 7.16 kg |
| Lokalisering | Engelska / Europa |
| Miljöstandarder | ENERGY STAR-godkänd |
| Standarder som följs | CCC, RoHS, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, DisplayPort 1.2 |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
Allmänt
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/371699 |
| Energiklass | Klass F |
| Diagonal storlek | 31.5" |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 |
| Pixelhöjd | 0.272 mm |
| Pixlar per tum | 93.2 |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 / 3000000:1 (dynamisk) |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger |
| Färgskala | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Responstid | 4 ms (extrem), 6 ms (normalt) |
| Vertikal uppdateringshastighet | 75 Hz |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Bakgrundsbelysningsteknik | WLED |
| Färg | Korpsvart |
| Dimensioner (BxDxH) | 72.97 cm x 25.61 cm x 50.86 cm - med ställ |
| Vikt | 7.16 kg |
Anslutning
| Gränssnitt | HDMI ¦ DisplayPort ¦ Hörlurar |
Mekanisk
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+22 |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
Diverse
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Medföljande kablar | 1 x HDMI-kabel |
| Standarder som följs | CCC, RoHS, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, DisplayPort 1.2 |
| Lokalisering | Engelska / Europa |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
Strömtillförsel
| Inspänning | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strömkonsumtion (driftläge) | 34.5 W |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 30 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 35 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Strömkonsumtionsvila | 0.5 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
Mått och vikt
| Mått och vikt (komponenter) | Med ställ - bredd: 72.97 cm - djup: 25.61 cm - höjd: 50.86 cm - vikt: 7.16 kg ¦ Utan ställ - bredd: 72.97 cm - djup: 5.38 cm - höjd: 43.28 cm - vikt: 6.1 kg |
Mått och vikt (brutto)
| Emballagets bredd | 87 cm |
| Emballagets djup | 20.3 cm |
| Emballagets höjd | 60 cm |
| Emballagets vikt | 10.51 kg |
Hållbarhetsinformation
| ENERGY STAR-certifierad | Ja |
| ENERGY STAR-version | 7.1 |
Tillverkarens garanti
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 45 °C |
| Produktlinje | Lenovo |
| Modell | D32q-20 |
| Märke | Lenovo |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.