- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Bildskärmar & Tillbehör
- iiyama ProLite TF1015MC-B3 - LCD-skärm - 10.1"
iiyama ProLite TF1015MC-B3 - LCD-skärm - 10.1"
- iiyama ProLite TF1015MC-B3
- HDMI-kabel
- DisplayPort-kabel
- USB-kabel
- Strömadapter, extern kontrollpanel...
5 999 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
- iiyama ProLite TF1015MC-B3
- HDMI-kabel
- DisplayPort-kabel
- USB-kabel
- Strömadapter, extern kontrollpanel
| Produktbeskrivning | iiyama ProLite TF1015MC-B3 - LCD-skärm - 10.1" |
| Typ av enhet | LCD-skärm - 10.1" - pekskärm |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1834678 |
| Energiklass | Klass C |
| Egenskaper | Pekskärm |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Ursprunglig upplösning | WXGA 1280 x 800 |
| Pixelhöjd | 0.1695 mm |
| Ljusstyrka | 500 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 800:1 |
| Responstid | 29 ms (svart-till-svart) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Skärmbeläggning | 7H Hard Coating |
| Spänning | DC 12 V |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 26.05 cm x 3.95 cm x 18.35 cm |
| Vikt | 1.4 kg |
| Standarder som följs | DDC-2B, RoHS, WEEE, cULus, REACH, ERP, EAC, REACH SvHC, UKCA |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
Allmänt
| Typ av bildskärm | LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1834678 |
| Energiklass | Klass C |
| Diagonal storlek | 10.1" |
| Bildyta | 10" |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Ursprunglig upplösning | WXGA 1280 x 800 |
| Pixelhöjd | 0.1695 mm |
| Ljusstyrka | 500 cd/m² |
| Ljusstyrka med pekskärm | 425 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 800:1 |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Responstid | 29 ms (svart-till-svart) |
| Horisontell uppdateringshastighet | 30 - 49.7 kHz |
| Horisontell visningsvinkel | +89 / -89 |
| Vertikal visningsvinkel | +89 / -89 |
| Skärmbeläggning | 7H Hard Coating |
| OSD-språk | Engelska, tyska, franska, italienska, spanska, japanska, kinesiska |
| Egenskaper | HDCP, P-CAP-teknik (Projected Capacitive Touch), liggande läge, stående läge, framsidan upp-läge, antifingeravtrycksbeläggning (AF), OSD-tangentlås, tryck genom glas, skum tätning |
| Färg | Svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 26.05 cm x 3.95 cm x 18.35 cm |
| Vikt | 1.4 kg |
Inmatning
| Typ | Pekskärm - pekskärm |
| Teknik för rörelsedetektering | Projicerad kapacitet |
Anslutning
| Gränssnitt | VGA ¦ DisplayPort ¦ HDMI ¦ USB ¦ Linjeutgång för ljud (minijack) ¦ LAN (RJ-45) |
Mekanisk
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
Diverse
| Egenskaper | IP65-skydd, 85 % ljustransmittans |
| Inkluderade tillbehör | Strömadapter, extern kontrollpanel |
| Medföljande kablar | 1 x HDMI-kabel ¦ 1 x DisplayPort-kabel ¦ 1 x USB-kabel |
| Monteringssats | Tillval |
| MTBF (genomsnittstid mellan fel) | 50,000 timmar |
| Standarder som följs | DDC-2B, RoHS, WEEE, cULus, REACH, ERP, EAC, REACH SvHC, UKCA |
Strömtillförsel
| Inspänning | DC 12 V |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 6 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 6 watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 1.5 watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 watt |
Programvara / Systemkrav
| Operativsystem erfordras | Linux, Microsoft Windows |
Mått och vikt (brutto)
| Emballagets bredd | 31 cm |
| Emballagets djup | 37 cm |
| Emballagets höjd | 16 cm |
| Emballagets vikt | 2.7 kg |
Tillverkarens garanti
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år - på platsen |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Produktlinje | iiyama ProLite |
| Modell | TF1015MC-B3 |
| Märke | Iiyama |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.