- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Bildskärmar & Tillbehör
- iiyama G-MASTER Red Eagle GB2771QSU-B1 - LED-skärm - QHD - 27"
iiyama G-MASTER Red Eagle GB2771QSU-B1 - LED-skärm - QHD - 27"
- iiyama G-MASTER Red Eagle GB2771QSU-B1
- USB-kabel
- HDMI-kabel
- DisplayPort-kabel
4 187 kr
inkl. moms
Bara 1 kvar
Beräknas skickas inom 3 - 4 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
- iiyama G-MASTER Red Eagle GB2771QSU-B1
- USB-kabel
- HDMI-kabel
- DisplayPort-kabel
| Produktbeskrivning | iiyama G-MASTER Red Eagle GB2771QSU-B1 - LED-skärm - QHD - 27" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2436003 |
| Energiklass | Klass E |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium |
| Egenskaper | USB 3.2 Gen 1 hubb |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 200 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| Pixelhöjd | 0.233 mm |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1200:1 / 8000000:1 (dynamisk) |
| Responstid | 0.5 ms (MPRT) |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger |
| Inmatningsanslutningar | HDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, vridbar bas, pivot (rotation), lutning |
| Skärmbeläggning | Haze 25 % |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Svart, matt |
| Dimensioner (BxDxH) - med stativ (högsta position) | 61.4 cm x 21.3 cm x 55.4 cm |
| Vikt | 5.7 kg |
| Standarder som följs | VCCI, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, EAC, REACH SvHC, UKCA |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
Allmänt
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2436003 |
| Energiklass | Klass E |
| Energiklass (HDR) | Klass G |
| Diagonal storlek | 27" |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium |
| Inbyggda enheter | USB 3.2 Gen 1 hubb |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 200 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| Pixelhöjd | 0.233 mm |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1200:1 / 8000000:1 (dynamisk) |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger |
| Responstid | 0.5 ms (MPRT) |
| Horisontell uppdateringshastighet | 30 - 320 kHz |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | Haze 25 % |
| Bakgrundsbelysningsteknik | LED-bakgrundsbelysning |
| OSD-språk | Tjeckiska, engelska, tyska, franska, italienska, Polish, ryska, spanska, japanska |
| Egenskaper | HDCP, Eco-Mode, Overdrive-teknik, Advanced Contrast Ratio (ACR), X-Res Technology, flimmerfri teknik, blåljusreducering, i-Style Color, Black Tuner, HDR400 |
| Färg | Svart, matt |
| Dimensioner (BxDxH) | 61.4 cm x 21.3 cm x 55.4 cm - med stativ (högsta position) |
| Vikt | 5.7 kg |
Ljud
| Typ | Högtalare - stereo |
| Uteffekt / kanal | 2 Watt |
Anslutning
| Gränssnitt | 2 x HDMI ¦ 2 x DisplayPort 1.4 ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 nedströms (Typ A) ¦ 2 x USB 2.0-downstream (Typ A) ¦ USB 3.2 Gen 1 uppströms (Typ B) ¦ Hörlurar |
Mekanisk
| Displaylägesjusteringar | Höjd, vridbar bas, pivot (rotation), lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+23 |
| Vridningsvinkel | 90 |
| Rotationsvinkel | 90 |
| Höjdjustering | 150 mm |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
Diverse
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), hörlurskrok |
| Medföljande kablar | 1 x USB-kabel ¦ 1 x HDMI-kabel ¦ 1 x DisplayPort-kabel |
| Standarder som följs | VCCI, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, EAC, REACH SvHC, UKCA |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
Strömtillförsel
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 21 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning HDR (På-läge) | 36 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 21 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
Mått och vikt
| Mått och vikt (komponenter) | Med stativ (lägsta position) - bredd: 61.4 cm - djup: 21.3 cm - höjd: 40.9 cm |
Mått och vikt (brutto)
| Emballagets bredd | 69 cm |
| Emballagets djup | 14 cm |
| Emballagets höjd | 46.5 cm |
| Emballagets vikt | 8.2 kg |
Tillverkarens garanti
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | 5 °C |
| Max temperatur vid drift | 35 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 10 - 90 % (icke-kondenserade) |
| Produktlinje | iiyama G-MASTER Red Eagle |
| Modell | GB2771QSU-B1 |
| Märke | Iiyama |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen