- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Bildskärmar & Tillbehör
- iiyama G-MASTER G4380UHSU-B2 - LED-skärm - 43" - HDR
iiyama G-MASTER G4380UHSU-B2 - LED-skärm - 43" - HDR
- iiyama G-MASTER G4380UHSU-B2
- USB-kabel
- HDMI-kabel
- DisplayPort-kabel
- Fjärrkontroll, batterier
9 643 kr
inkl. moms
Bara 3 kvar
Beräknas skickas inom 4 - 5 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
- iiyama G-MASTER G4380UHSU-B2
- USB-kabel
- HDMI-kabel
- DisplayPort-kabel
- Fjärrkontroll, batterier
| Produktbeskrivning | iiyama G-MASTER G4380UHSU-B2 - LED-skärm - 43" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 43" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2339200 |
| Energiklass | Klass F |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium |
| Egenskaper | USB 3.2 Gen 1 hubb |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 (DisplayPort: 144 Hz, HDMI: 120 Hz) |
| Pixelhöjd | 0.245 mm |
| Ljusstyrka | 550 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 4000:1 / 80000000:1 (dynamisk) |
| Responstid | 0.4 ms (MPRT) |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, 2xDisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Skärmbeläggning | Haze 2% |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg | Svart, matt |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 97.75 cm x 25.1 cm x 62.15 cm |
| Vikt | 14.8 kg |
| Standarder som följs | VCCI, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, EAC, REACH SvHC, UKCA |
| Tillverkarens garanti | 3 års garanti |
Allmänt
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2339200 |
| Energiklass | Klass F |
| Energiklass (HDR) | Klass G |
| Diagonal storlek | 43" |
| Bildyta | 42.5" |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium |
| Inbyggda enheter | USB 3.2 Gen 1 hubb |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 (DisplayPort: 144 Hz, HDMI: 120 Hz) |
| Pixelhöjd | 0.245 mm |
| Ljusstyrka | 550 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 4000:1 / 80000000:1 (dynamisk) |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger |
| Responstid | 0.4 ms (MPRT) |
| Vertikal uppdateringshastighet | 30 - 144 Hz |
| Horisontell uppdateringshastighet | 30 - 135 kHz |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | Haze 2% |
| Bakgrundsbelysningsteknik | LED-bakgrundsbelysning |
| OSD-språk | Tjeckiska, engelska, tyska, franska, italienska, portugisiska, Polish, ryska, spanska, holländska, japanska |
| Egenskaper | HDCP, Advanced Contrast Ratio (ACR), X-Res Technology, flimmerfri teknik, Motion Blur Reduction, Black Tuner, Blue Light Reducer Function, Eco-läge, i-Style colour, HDR400 |
| Färg | Svart, matt |
| Dimensioner (BxDxH) | 97.75 cm x 25.1 cm x 62.15 cm - med ställ |
| Vikt | 14.8 kg |
Ljud
| Typ | Högtalare - stereo |
| Uteffekt / kanal | 7 watt |
Anslutning
| Gränssnitt | 2 x HDMI ¦ 2 x DisplayPort 1.4 ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 nedströms (Typ A) ¦ 2 x USB 2.0-downstream (Typ A) ¦ USB 3.2 Gen 1 uppströms (Typ B) ¦ Hörlurar |
Mekanisk
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Lutningsvinkel | -2/+10 |
| VESA-infästningsgränssnitt | 200 x 100 mm |
Diverse
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), hörlurskrok |
| Inkluderade tillbehör | Fjärrkontroll, batterier |
| Medföljande kablar | 1 x USB-kabel ¦ 1 x HDMI-kabel ¦ 1 x DisplayPort-kabel |
| Standarder som följs | VCCI, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, EAC, REACH SvHC, UKCA |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
Strömtillförsel
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 48 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning HDR (På-läge) | 85 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 85 watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 watt |
Mått och vikt
| Mått och vikt (komponenter) | Med ställ - bredd: 97.75 cm - djup: 25.1 cm - höjd: 62.15 cm - vikt: 14.8 kg ¦ Utan ställ - bredd: 97.75 cm - djup: 5.8 cm - höjd: 56.75 cm - vikt: 13 kg |
Tillverkarens garanti
| Service och support | Begränsad garanti - 3 år - på platsen |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | 5 °C |
| Max temperatur vid drift | 35 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 10 - 80 % (icke-kondenserande) |
| Produktlinje | iiyama G-MASTER |
| Modell | G4380UHSU-B2 |
| Märke | Iiyama |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen