- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datortillbehör
- Bildskärmar & Tillbehör
- Gigabyte GS27U - LED-skärm - 27" - HDR

Gigabyte GS27U - LED-skärm - 27" - HDR
- Gigabyte GS27U
- HDMI-kabel
- DisplayPort-kabel
- Strömkabel
4 024 kr
inkl. moms
Bara 1 kvar
Beräknas skickas inom 2 - 3 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
- Gigabyte GS27U
- HDMI-kabel
- DisplayPort-kabel
- Strömkabel
| Produktbeskrivning | Gigabyte GS27U - LED-skärm - 27" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| Paneltyp | SS IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 vid 160 Hz |
| Pixelhöjd | 0.15525 mm |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| HDR-kapabel | DisplayHDR 400 |
| Responstid | 1 ms (MPRT) |
| Gaming | Ja |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger (8-bitars + FRC) |
| Färgskala | 95% DCI-P3, 127% sRGB |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Spänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ | 61.37 cm x 17.2 cm x 44.74 cm |
| Vikt | 5.32 kg |
| Standarder som följs | DisplayPort 1.4, CEC, TUV Hardware Low Blue Light Certification |
Allmänt
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| Diagonal storlek | 27" |
| Paneltyp | SS IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 vid 160 Hz |
| Pixelhöjd | 0.15525 mm |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 |
| HDR-certifiering | DisplayHDR 400 |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger (8-bitars + FRC) |
| Färgskala | 95% DCI-P3, 127% sRGB |
| Responstid | 1 ms (MPRT) |
| Gaming | Ja |
| Horisontell visningsvinkel | 178 |
| Vertikal visningsvinkel | 178 |
| Skärmbeläggning | Bländskydd |
| Bakgrundsbelysningsteknik | Kant-LED |
| Egenskaper | Bild i bild, bild för bild, Aim Stabilizer Sync, Black eQualizer, inbyggd speltimer, Crosshair Display, flimmerfri teknik, OSD Sidekick, Smart OD, Adaptive-Sync-teknologi |
| Dimensioner (BxDxH) | 61.37 cm x 17.2 cm x 44.74 cm - med ställ |
| Vikt | 5.32 kg |
Anslutning
| Gränssnitt | 2 x HDMI ¦ DisplayPort ¦ Hörlurar (minijack) |
Mekanisk
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+20 |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
Diverse
| Egenskaper | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Inkluderade tillbehör | Strömkabel |
| Medföljande kablar | 1 x HDMI-kabel ¦ 1 x DisplayPort-kabel |
| MTBF (genomsnittstid mellan fel) | 30,000 timme/timmar |
| Standarder som följs | DisplayPort 1.4, CEC, TUV Hardware Low Blue Light Certification |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
Strömtillförsel
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning (typisk) | 34 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
Mått och vikt
| Mått och vikt (komponenter) | Med ställ - bredd: 61.37 cm - djup: 17.2 cm - höjd: 44.74 cm - vikt: 5.32 kg ¦ Utan ställ - bredd: 61.37 cm - djup: 5.347 cm - höjd: 36.96 cm - vikt: 3.61 kg |
Mått och vikt (brutto)
| Emballagets bredd | 74 cm |
| Emballagets djup | 15.6 cm |
| Emballagets höjd | 50 cm |
| Emballagets vikt | 7.3 kg |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Produktlinje | Gigabyte |
| Modell | GS27U |
| Märke | GIGABYTE |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen