- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datorer
- Microsoft Surface Go 4 Intel® N 128 GB 26,7 cm (10.5") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Platimun
Microsoft Surface Go 4 Intel® N 128 GB 26,7 cm (10.5") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Platimun
Display
| Skärm diagonal | 26,7 cm (10.5") |
| Upplösning | 1920 x 1280 pixlar |
| Ljusstyrka | 350 cd/m² |
| Pixeltäthet | 220 ppi |
| HD-typ | Full HD+ |
| Native bildförhållande | 3:2 |
Processor
| Processortillverkare | Intel |
| Processorfamilj | Intel® N |
| Processor | N200 |
| Processorkärnor | 4 |
| Processorboostfrekvens | 3,7 GHz |
Minne
| Internminne | 8 GB |
| Typ av internminne | LPDDR5-SDRAM |
Lagringsmedia
| Intern lagringskapacitet | 128 GB |
| Inbyggd kortläsare | |
| Typ av minneskort | MicroSDXC |
| Lagringsmedia | Flash |
Grafiken
| Grafikadapterfamilj | Intel |
| Video adapter | UHD Graphics |
Audio
| Antal inbyggda högtalare | 2 |
| Antal mikrofoner | 2 |
| Ljudsystem | Dolby Audio Premium |
| Högtalareffekt | 2 W |
Kamera
| Typ av bakre kamera | Enkel kamera |
| Upplösning (numerisk), bakre kamera | 8 MP |
| Främre kamera | |
| Windows Hello |
Nätverk
| Mobil nätverksanslutning | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Wi-Fi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Närfältskommunikation (NFC) |
Anslutningar
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 1 |
| Hörlursanslutning | 3,5 mm |
| Combo hörlurar / mikrofon-port | |
| Dockningskontakttyp | Microsoft Surface Connector, Microsoft Surface Cover |
Design
| Färgnamn | Platinum |
| Enhetstyp | Datorplatta |
| Material, hölje | Magnesium |
| Formfaktor | Skiffer |
| Produktens färg | Platimun |
Prestanda
| Assisterad GPS (A-GPS) | |
| Accelerometer | |
| Ljussensor | |
| Gyroskop | |
| Magnetometer | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| GPS |
Bevakning
| Lösenordsskydd | |
| Ansiktsigenkänning |
Programvara
| Plattform | Windows |
| Operativsystemets systemarkitektur | 64-bit |
| Installerat operativsystem | Windows 11 Pro |
Batteri
| Batteri ingår | |
| Drifttid för batteri | 12,5 h |
Strömtillförsel
| AC-adapter, effektförlust | 24 W |
Vikt & dimension
| Bredd | 245 mm |
| Djup | 175 mm |
| Höjd | 8,3 mm |
| Vikt | 521 g |
Förpackningens innehåll
| AC-adapter inkluderad |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.
Specifikation
Toppsäljare inom kontorsmaterial & utrustning
Toppsäljare inom skrivare & tillbehör
Toppsäljare inom teknik
Toppsäljare inom belysning
Toppsäljare inom kök & fikarum
Toppsäljare inom kontorsmöbler & inredning
Toppsäljare inom städ- & förbrukningsartiklar
Tidigare besökta
Tillagd i varukorgen