- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datorer
- Lenovo USB-C 7-in-1 Hub - dockningsstation - USB-C - HDMI
Lenovo USB-C 7-in-1 Hub - dockningsstation - USB-C - HDMI
Produktivitet på språng Dockningsstationen för resor är äntligen här. Anslut och ladda nya och äldre enheter var du än befinner dig. Lenovo...
959 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 3 - 4 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
Produktivitet på språng Dockningsstationen för resor är äntligen här. Anslut och ladda nya och äldre enheter var du än befinner dig. Lenovo USB-C 7-i-1 Hub är tunn och kompakt och ger dig obegränsad produktivitet.
| Produktbeskrivning | Lenovo USB-C 7-in-1 Hub - dockningsstation - USB-C - HDMI |
| Typ av produkt | Dockningsstation |
| Dockningsgränssnitt | USB-C |
| Videogränssnitt | HDMI |
| Dimensioner (BxDxH) | 24.7 cm x 4.96 cm x 1.3 cm |
| Vikt | 92 g |
| Färg | Järngrå |
Allmänt
| Typ av produkt | Dockningsstation |
| Bredd | 24.7 cm |
| Djup | 4.96 cm |
| Höjd | 1.3 cm |
| Vikt | 92 g |
| Färg | Järngrå |
Video
| Max Upplösningsinformation | 3840 x 2160 - 30 Hz |
Expansion/Anslutning
| Expansionskortplatser | 1 (totalt)/ 1 (ledig) x TransFlash Card ¦ 1 (totalt)/ 1 (ledig) x SD-minneskort |
| Gränssnitt | 1 x USB 2.0 - 4-stifts USB typ A ¦ 1 x USB-C (strömport) ¦ 1 x audio / video - HDMI - 19-stifts HDMI typ A ¦ 2 x SuperSpeed USB 3.0 - 9-stifts USB typ A |
Diverse
| Standarder som följs | VCCI, BSMI, CB, FCC, ICES, KC, EAC, RCM |
Mått och vikt (brutto)
| Emballagets bredd | 20.1 cm |
| Emballagets djup | 9 cm |
| Emballagets höjd | 2.5 cm |
| Emballagets vikt | 122 g |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | -5 °C |
| Max temperatur vid drift | 40 °C |
| Produktlinje | Lenovo |
| Modell | USB-C 7-in-1 Hub |
| Märke | Lenovo |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.