- Hem
- Produkter
- Teknik
- Datorer & Kringutrustning
- Datorer
- HP Pro x360 435 G10 Notebook - 13.3" - AMD Ryzen 7 - 7730U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - tysk - med HP Wolf Pro säkerhetsut...
HP Pro x360 435 G10 Notebook - 13.3" - AMD Ryzen 7 - 7730U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - tysk - med HP Wolf Pro säkerhetsut...
Driv på affärstillväxten med den kommersiella HP Pro x360 435 konvertibla bärbara datorn med pekskärm. Fokusera på företagets prioriteringar...
21 062 kr
inkl. moms
I lager
Beräknas skickas inom 7 - 8 vardagar
Fri frakt över 499:-
Snabb leverans
Alltid låga priser
Produktbeskrivning
Driv på affärstillväxten med den kommersiella HP Pro x360 435 konvertibla bärbara datorn med pekskärm. Fokusera på företagets prioriteringar med en välutrustad enhet för hybridarbete, som är hållbart byggd för långsiktig prestanda.
- Se bra ut, även i svagt ljus
- Snabbt och effektivt trådlöst LAN
- Skyddad av HP Wolf Security
- Testad för hållbarhet
- Prestanda för växande företag
- Se bäst ut, även i svagt ljus
Optimera dina videosamtal i svagt ljus med en HD-kamera och temporär brusreducering som minskar effekterna av visuellt brus och pixelering. - Snabbt och effektivt trådlöst LAN
Bärbarheten hos din dator och tillförlitligheten hos en snabb anslutning avgör var du kan arbeta. Få en snabb och pålitlig anslutning i täta trådlösa miljöer med Gigabit-speed Wi-Fi 6E. - Skyddad av HP Wolf Security
HP Wolf Security är ett hårdvaruförstärkt, motståndskraftigt försvar som ger skydd mot cyberattacker. - Testad för hållbarhet
Klarade 19 MIL-STD-tester för hållbarhet och är lätt att underhålla - så att du får ut mesta möjliga av din IT-investering. - Prestanda för växande företag
Håll jämna steg med de dagliga uppgifterna med en AMD-processor, lång batteritid och stort minne och lagringsutrymme.
- HP Pro x360 435 G10 Notebook Wolf Pro Security Edition
- HP Wolf Pro säkerhetsutgåva (1 år)
- HP 45 Watt Smart nPFC AC Adapter
| Produktbeskrivning | HP Pro x360 435 G10 Notebook - 13.3" - AMD Ryzen 7 - 7730U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - tysk - med HP Wolf Pro säkerhetsutgåva (1 år) |
| Typ av produkt | Notebook - flipputformning |
| Operativsystem | Win 11 Pro - Engelska/tyska |
| Processor | AMD Ryzen 7 7730U / 2 GHz, upp till 4.5 GHz / 16 MB Cache |
| Minne | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Lagring | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display | 13.3" WLED pekskärm 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Grafik | AMD Radeon Graphics |
| Inmatningsenhet | ClickPad |
| Tangentbord | Tysk |
| Bakgrundsbelysning, tangentbord | Ja |
| Inbyggd webbkamera | Ja |
| Nätverksfunktioner | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Batteri | 3-cells - upp till 15.25 timmar |
| Egenskaper | HP Tamper Lock |
| Säkerhet | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeravtrycksläsare |
| Färg | Silveraluminum |
| Dimensioner (BxDxH) | 30.85 cm x 22.29 cm x 1.79 cm |
| Vikt | 1.45 kg |
| Lokalisering | Språk: tyska / region: Tyskland |
| Miljöstandarder | TCO Certified Notebooks 9, TCO-certifierad, generation 10, för bärbara datorer, ENERGY STAR-godkänd |
| Koldioxidavtryck | 150 kg koldioxidutsläpp |
| Kombinerad med | HP Wolf Pro säkerhetsutgåva (1 år) |
Allmänt
| Typ av produkt | Notebook - flipputformning |
| Operativsystem | Windows 11 Pro - Engelska/tyska |
| Kombinerad med | HP Wolf Pro säkerhetsutgåva (1 år) |
Processor / Chipuppsättning
| CPU | AMD Ryzen 7 7730U / 2 GHz |
| Max. turbohastighet | 4.5 GHz |
| Antal kärnor | 8-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
Minne
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max. RAM som stöds | 32 GB |
| Teknik | DDR4 SDRAM - icke ECC |
| Hastighet | 3200 MHz |
| Nominell hastighet | 3200 MHz |
| Formfaktor | SO DIMM 260-pin |
| Antal kortplatser | 2 |
| Tomma kortplatser | 1 |
Lagring
| Huvudlager | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe), trippelnivåcell (TLC) |
Display
| Typ | 13.3" - IPS |
| LCD-bakgrundsbelysningsteknik | WLED-bakgrundsbelysning |
| Pekskärm | Ja |
| Upplösning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Vert. Synkr. frekv. vid max uppl. | 60 Hz |
| Bredskärm | Ja |
| Ljusstyrka för bild | 250 cd/m² |
| Färgskala | 45% NTSC |
| Egenskaper | Full HD ultrabred visningsvinkel (UWVA) BrightView eDP, Corning Gorilla-glas 5 |
| Namn tangentbord | HP Premium |
Ljud & Video
| Grafikprocessor | AMD Radeon Graphics |
| Kamera | Ja |
| Kameraegenskaper | IR-kamera, HP Privacy |
| Ljud | Dubbla stereohögtalare, mikrofon med två lägen |
Inmatning
| Typ | Tangentbord, ClickPad |
| Bakgrundsbelysning, tangentbord | Ja |
| Tangentbordslayout | Tysk |
| Egenskaper | Multitouch-klickdyna, gestfunktion, spill-resistent, DuraKeys |
Kommunikation
| Trådlös | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth-klass | Class 1.5 |
| Trådlös styrenhet | MediaTek RZ616 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Egenskaper | Wake-on-LAN (WOL), dubbelström (2x2), MU-MIMO |
| Standarder som följs | WiFi-CERTIFIERAD |
Batteri
| Teknik | 3-cells litiumpolymer |
| Kapacitet | 42.75 Wh |
| Körtid | Upp till 15.25 timmar |
Växelströmsadapter
| Inmatning | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Utmatning | 45 Watt, 19.5 V, 8 A |
Anslutningar & Utökning
| Gränssnittsdetaljer | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (laddar) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Telefon/mikrofonkombinationsjack |
| Minneskortsläsare | Ja (microSD) |
Programvara
| Medföljande programvara | HP Support Assistant, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP PC Hardware Diagnostics, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Privacy Settings, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP QuickDrop, HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HP Image Assistant Gen5 (gratis nedladdning), HP Smart Support (gratis nedladdning), HP Quick Touch, HP Services Scan, HP Sure Start Gen7, HP Hanteringsintegrationspaket Gen4 (kostnadsfri nedladdning) |
Diverse
| Färg | Silveraluminum |
| Integrerade alternativ | HP Tamper Lock |
| Säkerhet | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeravtrycksläsare |
| Egenskaper | BIOS Absolute Persistence, HP Fast Charge, BIOS-uppdatering via nätverk, MIL-STD-810H testad |
| Stöld-/inbrottsskydd | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington nano säkerhetsplats |
| Inkluderade tillbehör | HP 45 Watt Smart nPFC AC Adapter |
| Standarder som följs | CSA, UL, VCCI, BSMI, GS, SABS, CCC, FIPS 140-2 nivå 2, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, KC, SRRC, NCC, låghalogen, IEEE 1680, TEC |
| Lokalisering | Språk: tyska / region: Tyskland |
Mått och vikt
| Dimensioner (BxDxH) | 30.85 cm x 22.29 cm x 1.79 cm |
| Vikt | 1.45 kg |
Hållbarhetsinformation
| TCO-certifierad | - TCO Certified Notebooks 9, TCO-certifierad, generation 10, för bärbara datorer |
| ENERGY STAR-certifierad | Ja |
| Koldioxidavtryck | 150 kg koldioxidutsläpp |
| Tillverkning (kg CO2e) | 125 |
| Logistik (kg CO2e) | 4 |
| Användning (kg CO2e) | 21 |
| EOL (kg CO2e) | 0.5 |
| Totalt kol utan användningsfas (kg CO2e) | 129 |
Miljöparametrar
| Min temperatur vid drift | 0 °C |
| Max temperatur vid drift | 35 °C |
| Luftfuktighet vid drift | 10 - 90 % (icke-kondenserade) |
| Stöttolerans (vid drift) | 40 g @ 2 ms halvsinus |
| Stöttolerans (i vila) | 200 g @ 2 ms halvsinus |
| Vibrationstolerans (vid drift) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibrationstolerans (i vila) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Produktlinje | HP Pro x360 |
| Modell | 435 G10 Notebook |
| Märke | HP |
Specifikation
Leverans
Vi erbjuder flera smidiga leveransalternativ beroende på ditt postnummer, såsom Budbee Box, Early Bird, Instabox och DB Schenker. Vid köp över 499 kr är leveransen kostnadsfri, annars tillkommer en fraktavgift från 49 kr. Välj det alternativ som passar dig bäst för en bekväm leverans.
Betalning
Du kan betala tryggt och enkelt via Avarda med flera alternativ: Swish för snabb betalning, kortbetalning med VISA eller MasterCard, faktura med 30 dagars betalningstid, eller konto för flexibel delbetalning.